0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

HENNA NİGHT ANKARA

07 Eylül 2017
471 kez görüntülendi
HENNA NİGHT ANKARA

HENNA NİGHT ANKARA

Henna Night ingilizce kökenli bir kelimedir. Henna Night Ankara Türk kına gecesinin karşılığına tekabül eder. Aslında ingilizce de kına gecesi gibi bir kelime yoktur. Bu nedenle en iyi karşılık olan Henna Night tercih edilir. Henna Night Konsepti firmamız tarafından oluşturulmaktadır. Henna Night Ne Demek, Henna Night Nedir sorularını gelin birlikte cavaplayalım.

Henna Night Organizasyonu şehrimizde en profesyonel olarak bizim firmamız tarafından yapılmaktadır. Kına gecelerinin önemi eskisine nazaran artmıştır. Bu gecelere özel organizasyon ve nedime kiralama ile artık kına geceleri tam bir şölen olarak gerçekleştirilir. Hatta sadece kına gecelerine özel konaklar oluşturularak sadece kına gecesi hizmeti veren bir çok organizasyon firması faaliyetlere başlamıştır.

Henna Night için özel oluşturulmuş ekipler sadece kına gecelerinde hizmet vermemektedir. Turistlerin ağırlıklı olarak ziyaret ettikleri bölgelerde mekan sahipleri turistlere özel gösteriler düzenlemekte, bu gösteriler Türk geceleri olarak adlandırılmaktadır. Yabancılarında ilgiyle takip ettikleri Türk geceleri bütün Avrupa tarafından merak edilmektedir. Yurt dışında yaşayan bir çok dünya vatandaşı arama motorlarına Henna Night yazarak çıkan videoaları izlemekte konu hakkında fikir edinmeye çalışmaktadır.

Bu bilgiler ışığında şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Biz gecelerimize Kına Gecesi deriz. Gecelerimize Henna Night diyen diğer ülkelerin vatandaşlarıdır. Son zamanlarda Türkçeye bu kelime girmiş ve toplumda kabul görmüştür. Henna Night adında mekanlar açılmış, kına geceleri birçok vatandaşımız tarafından bu şekilde adlandırılmıştır.

Biz elimizden geldiği kadar müşterilerimizin diline ayak uydursak ta kültür yozlaşmasından dilimizi korumayı ve öz benliğimize sahip çıkmamız gerektiğini herkese tavsiye ediyoruz. Adetlerimize bir yabancının ağzından değil, kendi dilimizle seslenmeyi daha uygun görüyor, vatandaşlarımızı da bu dili kullanmaya davet ediyoruz.

Henna Night organizasyonunda sizlerin seçtiği konsept uygulanır. Bu konsepte muhakkak olması yada olmaması gereken standart şeyler yoktur. Mesela bir çok kına paketinde salon süslemesi için balonlar kullanılmaz. Ancak bütün salonun kırmızı balonlar ile süslenmesi bizce ortama harika bir hava katar. Yada palyaçonun kına gecesi ile uzaktan yakından alakası yoktur. Ancak kınaya katılan çocuklu ailelerin daha rahat hareket edebilmesi ve oynayabilmesi hemde miniklerin iyi vakit geçirip ayak bağı olmamaları için paketinize ekleyebilirsiniz. Kimse size palyaçoyu neden kiraladığınızı sormaz. Yada kimse kınada palyaço gelir mi demez. Aksine herkes memnun olur.

Henna Night hakkında detaylı bilgilere yer verilen makalemizin sonuna geldik. Henna Night Ankara olarak en iyi hizmeti bulabileceğiniz şirketimizin emrinizde olduğunu hatırlatır, Henna Night Ne Demek, Henna Night Nedir sorularının cevaplarını yukarıda bulabileceğinizi saygılarımız ile bildiririz. Henna Night Organizasyon için bizimle iletişime geçip, Henna Night Konsepti paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?