0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

HAMAMÖNÜ DAVUL ZURNA

16 Eylül 2017
253 kez görüntülendi
HAMAMÖNÜ DAVUL ZURNA

HAMAMÖNÜ DAVUL ZURNA KİRALAMA

Hamamönü Davul Zurna kiralama yapmak için 0546 763 23 26 nolu telefonu arayabilirsiniz. Hamamönü Davul Zurna Ekibi çağrınıza cevap verecek, isterseniz Hamamönü Davul Zurna Kiralama rezervasyonunuzu oluşturacaktır. Hamamönü Davul Zurna Kiralama Fiyatları tüketici dostu politikalara tabidir. Hamamönü Davulcu bölgede ki bütün konakları iyi bilmektedir. Hamamönü Zurnacı ile birlikte yılda belki 120 organizasyon gerçekleştirecektir.

Hamamönü Davul Zurna olarak Hamamönünde ki halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Ali bey gelip bizlere hafta sonu aile yemeği olacağını ve büyük bir aile oldukları için karşılama ile eğlence için bizlere geldi bizde ne yapabiliriz diye ofisimizde konuşmaya başladık. Yaptığımız konuşmadan sonra sohbet ve çayımızı yudumlarken de ekibimiz geldi sonra tanışma faslı oldu o sırada Ali bey müsaade isteyerek ofisimizden ayrıldı.

Hamamönü Davul Zurna Ekibi toplantı salonumuza geçerek durumu anlattım ekibime ve yemekli bir hafta sonu aile için neler yapabiliriz konusunda fikir alışverişinde bulunmak istedim. Ekibim de bana bu durumlarda yapılabilecek şey bir palyaço olup çocuklarla ilgilenmesi  olduğunu söylediler. Ama bu durumda ekibimizdeki palyaço çalışanımıza durumu izah ettik. Ekibim de bana bizlerde kapıda gelen misafirleri Ali beyin merkezden biraz uzak olan bahçeli evinde  karşılamamız ve arkasından müzik eşliğinde yemek yenmesi gerektiğini söylediler.

Bu fikir doğrultusunda aradan 2 gün geçtikten sonra Hamamönü Davul Zurna Ekibi yle beraber Hammamönü Davul Zurna Kiralama ofisinde ekibimle beraber Ali beyle irtibata geçerek yere bakmak istedik. Ali beyle yol üzerinde buluştuktan sonra bahçeli  evine vardık ve nasıl bir şeyler yapabiliriz diye gözlemledik. Girişte bizim ekibimiz olan paylaço yanında ise Hamamönü Davulcu su olacak, onun karşısında da Hamamönü Zurna cısı olarak masaların arka tarafına hoparlör sistemi kurularak müzik çalınmasına karar verdik .

Ali bey bu durum akşama kadar sürer dediği için ışıklandırmaları da ayarlamamızı istedi. Bütün bunları hallettikten sonra hafta sonu geldiğin de bizler hemen hazırlıklara başlayıp ekibimi bıraktım ve güzel bir gün geçirmeleri bizleri de mutlu etti. Bu durum da Ali bey de bizleri her zaman sizlerle beraber çalışmak istediğini söylemesi onore etti.

Ekibime her zaman teşekkürlerimi sundum. Bizleri daha güçlü kılıyor çünkü işin üstesinden gelip bize gelenlerin yüzünü kara çıkartmadığımız için Hamamönü Davul Zurna Kiralama Fiyatları nda müşterilerimize fiyat konusun da yardımcı olmak memnun bir şekilde ofisimizden ayrılmaları için uğraşıyoruz.

Güler yüz bizim için önemli ve Hamamönü bu durumda bizlerin en çokta ekibim olmak üzere çalışanlarımın yaptığımız iş ekmek teknemiz olduğu için bu ofisimizde her zaman olduğu gibi  her şekilde esnekliği yaparak müşterilerimizle beraber bir dost olmayı hedeflemek ve mutlu günlerinde bizlerde olan beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz. Ankara ili Hamamönü ilçesinde bulunan insanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hamamönü Davul Zurna bölgenin tarihi dokusuna uygun geleneksel oyunlar sergilemektedir. Hamamönü Davul Zurna Kiralama her zaman bizi kiralayan kişinin memnun olmasını amaç edinir. Hamamönü Davul Zurna Ekibi merkezi Altındağ da bulunan ofisimizde bulunur. Hamamönü Davulcu arzu etmeniz halinde tek davul olarak kiralanabilir. Hamamönüz Zurnacı yıda konsepte dahil edip uzman bir ekip kurabilirsiniz. Hamamönü Davul Zurna Kiralama Fiyatları için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?