0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

GÜNEY DOĞU ANADOLU BÖLGESİ DAVUL ZURNA

23 Ağustos 2017
251 kez görüntülendi
GÜNEY DOĞU ANADOLU BÖLGESİ DAVUL ZURNA

GÜNEY DOĞU ANADOLU YÖRESİ DAVUL ZURNA

Güney Doğu Anadolu Yöresi Davul Zurna sunumumuzla karşınızdayız. Güney Doğu Anadolu Yöresi Davul Zurna Ekibi ni bu sayfadan temin edebilirsiniz. Güney Doğu Anadolu Yöresi Davul Zurna Kiralama sınıda gerçekleştirebileceğiniz sistemimiz aradığınızı kolaylıkla bulabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Güney Doğu Anadolu Yöresi Davulcu ve Güney Doğu Anadolu Yöresi Zurnacı tanıtımlarımıza başlıyoruz.
Özellikle ifade etmeliyiz ki bu yöremiz diğer bütün yörelerden farklı bir çizgi izlemektedir.

Hatta bu yöremizin müzisyenleri diğer bütün yörelerde kabul görür. Fakat güney doğulu bir vatandaşımız asla bir egelinin düğününü çalmasını istemez. Bir kere bu bölgeye özel sıra geceleri vardır. Bu geceler bırakın artık ülkemizde metropoller de moda olmasını bütün dünya’ya nam salmış eğlencenin sınırsız yaşandığı gecelerdir.

Güney Doğu Anadolu Yöresi Davul Zurna Ekibi ni sıra gecelerinde de görebilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi artık Ankara’da, İstanbul’da bir çok mekan misafirlerini eğlendirmek için özellikle Şanlıurfa ilimiz ile özdeşleşen bu sıra gecelerini kullanmaktadır. Aslında Urfa gecelerinin uzaktan, yakından kopyasını bile yapamadıkları geceler için bile müşterileri ciddi rakamlar ödemekte ve çokta eğlenmektedir. Birde siz sıra gecesini Urfa’da yada Güney Doğunun farklı bir İlinde düşünün.

Sıra Geceleri sınırsız eğlence, söz, saz, oyunun olduğu musiki bir gecedir. Edebi anlamda bile bir değeri vardır. Türk Edebiyatının ilgili bölümlerinde bu geceye sıkça rastlanır. İşte Güney Doğu Anadolu da müzik yapmak, davul çalmak bu denli zor ve eğlenceli bir iştir. Böyle bir iş içinde işinin ehli kimseler gerekir.

Farz edelim ki Ankara’da yaşıyorsunuz. Ve düğün yapacaksınız. Memleketinizde ki düğünlere özlem duyuyorsunuz. Bizce de haklısınız! Bir çok yörenin insanı sizin memleketinizin bir düğününde bir saat geçirse ondan sonra kendi düğünlerine, düğün yerine toplantı der. İşte firmamız tam olarak siz bunları düşündüğünüz de devreye giriyor. Biz memleketinizin düğününü burada Ankara’da sizin ayağınıza getiriyoruz. Hemde tıpa tıp aynısını. Çünkü bizim müzisyenlerimiz de sizin memleketliniz. Şanlıurfa’nın usta müzik ekibi ile çalışıyoruz.

Güney Doğu Anadolu Yöresi Davul Zurna bu denli garantili bir seçim olacaktır. Güney Doğu Anadolu Yöresi Davul Zurna Kiralama sizlere memleket düğünü yaşatacaktır. Güney Doğu Anadolu Yöresi Davul Zurna Ekibi sizin de tanıdığınız insanlardır. Güneydoğu Anadolu Davulcu yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettirir. Güney Doğu Anadolu Zurnacı mız ise sizlerin güvenini boşa çıkartmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?