0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

GÖLBAŞI DAVUL ZURNA

27 Ağustos 2017
424 kez görüntülendi
GÖLBAŞI DAVUL ZURNA

GÖLBAŞI DAVUL ZURNA KİRALAMA

Gölbaşı Davul Zurna Başkent’in bir ucundan bir ucuna komple organizasyon işleri için vatandaşlarımıza hizmet götürüyor. Gölbaşı Davul Zurna Ekibi arkasına yalnızca müşterilerinin güvenini alarak organizasyon konusunda Türkiye’nin lider markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Gölbaşı Davul Zurna Kiralama sizlerin sadece davul zurna konusunda değil, sizin istediğiniz her konuda yanınızda. Gölbaşı Davul Zurna Kiralama Fiyatları normal salon fiyatlarından bir lira bile daha fazla olmaksızın Ankara’da tekne düğününü ayağınıza getiriyor. Gölbaşı Davulcu ve Gölbaşı Zurnacı tekne düğünlerinde sizin karşınızda büyük bir onur ve gurur ile sahne alıyor.

Gölbaşı Davul Zurna Kiralama ya yönelik çalışmalara başladığımız 20. yılımızda bugün bize inanların desteği ile küçücük bir ofisten görkemli bir binaya taşındık. İşimizi her daim mesleğimize ilk başladığımız yıllarda olduğu gibi büyük bir heyecan ve coşku ile yaptık. Programına katıldığımız düğün sahiplerinin yerine kendimizi koyarak, düğünü sahiplenerek, sanki biz düğün sahibiymişiz gibi görevimiz olmayan konularda bile şahıslara yardımcı olarak, gönül alarak yaptık.

Gölbaşı Davul Zurna Ekibi geçen 20 yıllık süre boyunca inanılmaz büyük dostluklar kazandı. Müşterilerimiz ile aramızda ki bağ, her geçen gün büyürken bizi kah güldüren, kah hatırladığımızda duygulandıran binlerce anıya da sahip olduk. 1995 yılında sünnet düğününe iştirak ettiğimiz Emre’nin 2005 yılı yazında asker uğurlama törenine dahil olduk. Aradan geçen onca zamana rağmen oğlunu askere göndermek için sünnet düğününü yapan ekibi, asker uğurlama törenine de davet etmek için telaşa düşen aileye dost denmez de ne denir?

Gölbaşı Davul Zurna Kiralama Firması nın temelinde yatan başarının sırrı işte bu şekilde müşterilerimiz ile aramızda kurduğumuz sarsılmaz bağdır. Biz eminiz ki aynı ailemiz Emre askerden geldikten sonra düğünü içinde bizi davet edecek. Allah ömür verirse belki 3 sene belki 5 sene sonra yine dostlarımızla aynı ortamda bulunmanın mutluluğunu yaşayacağız. Şimdi Emre’nin Babası 10 saat çalınacak dese onun hatrına çalınmaz mı? Sünnet düğünü ve asker eğlencesinden sonra düğün için çalınırken bu insanlardan para alınır mı?

Sizi temin ederiz ki hayatımızın hiçbir alanında önceliğimiz para olmadı. Biz rakamlar için hiç bir zaman kimsenin kalbini kırmadık. Yeri geldiğinde durumu olmayan ama düğününde – kınasında davul zurna olsun diye hevesi bulunan yüzlerce ailemizin işini ücretsiz yaptık. Bugün halen sitemiz üzerinde ki bir çok uyarı mesajından da görebileceğiniz gibi Şehit Ailelerinin işlerini ücretsiz yapmaktayız. Vatan borcunu canı ile ödeyen kahraman askerlerimizin çocuklarının düğünleri, kınaları ve sünnetleri için asla ücret talep edilmez ve beklenti ne ise muhakkak yerine getirilir.

Şimdi yılda 100 şehit ailesinin işini ücretsiz yapsak iflas mı ederiz? Hayır! Aksine ne kadar çok şehit ailelerinin işlerini ücretsiz yaparsak o kadar kar ederiz. Tabi bu karı ve zararı nerede aradığınız ile ilgili. Eğer siz para kaybına zarar diyorsanız haklısınız. Ekibin ücretini, araçların yol giderlerini firma kendi cebinden ödeyecek. Ama sevap kazanmak sizin için önemli ise, sadece maddi değil, manevide düşünebiliyorsanız, vatanınıza – milletinize bağlı ve bu konularda sürekli sorumluluk hissediyorsanız ücretsiz yaptığınız bir işte o gün dünyanın en fazla kar eden şirketi de olabilirsiniz.

Gölbaşı Davul Zurna bu değerlere sonuna kadar bağlı, Allah rızası içinde çalışarak branşı ne olursa olsun her firmaya örnek olmaya çalışan, gönüllüler tarafından kurulmuş bir firmadır. Gölbaşı Davul Zurna Ekibi sosyal sorumluluk projelerini destekler. Bir çok projeye de Gölbaşı Davul Zurna Kiralama hizmetini ücretsiz olarak gönderir. Gölbaşı Davul Zurna Kiralama Fiyatı sizin belirleyeceğiniz fiyatlardır. Gönlünüzden ne koparsa Gölbaşı Davulcu ve Gölbaşı Zurnacı ya verebilirsiniz. 30 tl bile ödeme yapsanız arkadaşlarımız itiraz etmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?