0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

GELİN DAMAT ALBÜMÜ

19 Şubat 2018
251 kez görüntülendi
GELİN DAMAT ALBÜMÜ

GELİN DAMAT ALBÜMÜ

Gelin Damat Albümü gerek çekim olarak gerekse tasarım olarak ciddi ustalık gerektiren bir iştir. Gelin Damat Albümleri Fiyatları panoramik, elmas gibi çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Gelin Damat Albüm Tasarımları en uygun fiyata bizim firmamızda bulunur. Gelin Albümü Modelleri sitemizde yayınlanmaktadır. Genel anlamda Gelin Damat Albüm Modelleri 800 Tl ve 1500 Tl arasında satışa sunulmuştur. Gelin Albüm Kapakları müşterilerimizin seçtiği fotoğraflar arasından seçilmektedir.

Gelin Damat Albümü hazırlamak tam bir tecrübe ve bilgi gerektirir. Çünkü bu iş sanattır. Fotoğraflar asla geri dönüşü olmayan anı yansıtan kalıcı bir hatıradır. Deklanşöre ardı ardına basılsa bile her fotoğraf birbirinden farklı olacaktır. Çünkü mantık ve bilim saniyenin onda biri süresince an olarak adlandırdığımız süreçte bile insanın değiştiğini söyler. İnsan vücudunda her an bitmez bir değişim süreci vardır. Binlerce hücremiz ölürken yerlerine binlerce hücre gelir. Ünlü bir filozof bu durumu şöyle açıklar; ‘İnsan aynı derede iki kere yıkanamaz. Hem su değişir hem insan değişir’ Bu ilkeden yola çıkarak çekindiğiniz bir fotoğrafın aynısının olmasının mümkün olmadığını söylemek mümkündür.

Gelin Damat Albümleri hazırlayan kişi bu bilinçte olmalı, hele ki bu resimleri müşterisinin en özel gününde çektiğini unutmamalıdır. Genellikle albümler düğünün başlamasından 3 – 5 saat önce çekilmeye başlar. Gelin ve Damat çekim esnasında hayli gergin ve telaşlı olacaktır. Az sonra hayatlarının en özel gününe giriş yapacak olan çiftimiz bu esnada bir çok şeyi kaçıra bilir. Ancak hayal gücü çok yüksek ve alanında uzman bir fotoğrafçı çiftlerimize uygun pozlarla konuyu odaklandırır. Bu sayede ortaya birbirinden ilginç pozlar ve nihayetinde bakmaktan keyif alacağınız bir albüm çıkar.

Gelin Albümü Modelleri müşteriye tam olarak tanıtılarak, modeller arasında ki fark görsel anlamda anlatılarak seçilir. Seçilen albüme uygun fotoğraflar çekilir. Çekim aşamasından sonra sektörümüzün olmazsa olmazı teknolojiye sıra gelir. Kusurlu olan fotoğraflar gerekli grafik programları ile düzeltilir. Bu iş o kadar önemlidir ki yağmurun arkasından oluşmuş bir su birikintisi programlar sayesinde deniz kıyısına dönüştürülebilir. Firmamızın her fotoğrafçısı hayatını mesleğine adamış, sektörünün her aşamasını yaşamış üstatlardan oluşmaktadır. Bizi tercih edenler beklediklerinden çok daha fazlası ile karşılaşırlar. Üstelik kına organizasyonu ve gelin damat albümünü bizden satın alırsanız mükemmel fiyat avantajlarından da yararlanmış olursunuz.

Gelin Albüm Kapakları albüm arasında en zor sayfayı oluşturur. Çünkü onlarca sayfa içerisinde en önemli sayfa kapaktır. Kapak fotoğrafı ilk görünüşü yansıtacağından dolayı diğer fotoğraflardan çok daha özel olmalıdır. Gerçek bir fotoğrafçı ortamın durumuna göre daha ilk andan çiftin vereceği pozlar dahilinde kapak olacak fotoğrafı düşünmeye başlar. Bunun için kendine bir kaç alternatif oluşturur. Daha sonra müşterinin beğenisine sunarak karar verme aşamasının başarı ile sonuçlanmasını sağlar.

Fotoğrafçılığın önemli aşamalarından biride resimlerin baskı sürecidir. Gelin Damat Albüm Tasarımları güzel oldukları kadar kalıcı da olmalıdır. Hatta abartarak söylüyoruz eğer bu ömrünüzün en anlamlı günüyse o albüm nesilden nesile aktarılmalıdır. Buda fotoğraf baskısı esnasında çok kaliteli bir makinenin ve mürekkebin kullanılması ile sağlanır. Eğer bir yerde yada üründe kaliteden bahsediliyorsa maliyetin artmaması mümkün değil. Bizim sektörümüzde fotoğraf makinesinden baskı makinesine, mürekkepten, fotoğraf kağıdına kadar bütün ürünler yabancı markalara aittir. Ülkemizin dolar kurunda ki dengesizliği de göz önüne alınırsa kalite anlamında çıtayı biraz yükseltmek ciddi maliyet artışına sebep olur.

Gelin Damat Albüm Modelleri yaptırılırken bütün bu hususları göz önünde bulundurmak müşteriye kazanç sağlayacaktır. Firmamız kaliteden ödün vermez. İki kuruş fazla kullanmak için 6 ay içerisinde solmaya başlayacak bir fotoğraf kağıdı kullanmayız. Mürekkeplerimiz ise orjinal mürekkeplerdir. Aradan yıllar geçse bile dağılma, akma yada iz bırakma olmaz. Kendimize o kadar güveniyoruz ki bu nedenle yaptığımız her ürüne ömür boyu garanti veriyoruz.

Gelin Damat Albümü konusunda ki tecrübelerimizi sizinle paylaştık. Gelin Damat Albümleri Fiyatları için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Gelin Damat Albümü Tasarımları hayal bile edemeyeceğiniz güzellikte sizlere sunulmaktadır. Gelin Albümü Modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Gelin Damat Albüm Modelleri başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla. Gelin Albüm Kapakları içinde bugüne dek gördüğünüz en güzel kapak resmi sizinki olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?