0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

GELİN BAŞI

30 Mart 2018
199 kez görüntülendi
GELİN BAŞI

GELİN BAŞI

Gelin Başı bu senede birbirinden ilginç modelleri ile bütün kızların ilgi odağı. Gelin Saçı 2017 modelleri arasında topuzlar ağırlıktaydı. Gelin Topuz Modelleri bu yılda popüler. Gelin Başı Fiyatları Ankara seçeceğiniz modele göre değişiklik gösteriyor. Ankara en iyi kuaför gelin başı konusunda ise kafalar karışık. Gelin Saçı Modelleri ve Ankara gelin saçı nerede yaptırılır sorularına cevap bulmaya çalışacağız. Dağınık Gelin Saç Modelleri ile gelin başı modelleri 2017 – 2018 tasarımlarını sizler için derledik.

GELİN TOPUZ MODELLERİ

Değerli gelinlerimiz sizler için öncelikle firmamızın bir hizmeti olan Ankara Davul Zurna ekibini gelin çıkartmalarınız için muhakkak kiralamanızı öneriyoruz. Bu sayede hayatınızın en güzel gününün anlamını iki katına çıkartabilirsiniz. Şimdi gelin topuz modelleri hakkında size bilgi verelim.

Gelin topuz modelleri ankara en iyi kuaför lerinin bu senede favorisi gibi görünüyor. Hatırlayacağınız gibi 2017 yılında da en fazla tutulan tasarımlar bu modellerdi. Yaz boyu dünya evine giren gelinlerimiz kendi kuaförlerinden bu hizmeti almak için çırpındı durdu. Düğününde eşsiz bir görünüme kavuşmak isteyen kızlarımız ise bir seferliğine ciddi paralar ödeyerek kendilerinin değil başka kuaförlerin yanına gittiler.

GELİN SAÇI 2017 – 2018

Gelin saçı 2017 yılında renkli tasarımlara şahit oldu. Alışılmışın dışında sergilenen modeller arasında sanat camiasının ünlü gelinlerinin tercihleri de vardı. En iyi saçı kime yaptırabileceğinizi bilemeyiz ama iyi bir gelin saçınız olsun isterseniz irtibatta olduğunuz merkezin ihtiyaçlarınıza cevap verip vermeyeceğini küçük ip uçları ile size belirtebiliriz. Eğer yazdıklarımızı harfiyen uygular kuaförünüzde bu özellikleri ararsanız karlı çıkacağınız muhakkak.

GELİN BAŞI FİYATLARI ANKARA

Hemen hemen her sektörde uğradığınız suistimallere kuaförde de devam edilecek. Bunu söylemek istemezdik ama maalesef gerçekler böyle. Gelin Başı Fiyatları Ankara gibi bir sorgulama içerisine girdiğinizde birbirinden çok farklı hatta çok abartılı fiyatları görmek mümkün. İlçe ilçe bile değişiklik gösteren bu fiyatlar genelde saçınızı nasıl bir salona yaptırdığınız ile ilgili olarak ta şekillenebiliyor. Mesela Çayyolu – Çukurambar – İncek gibi bir salonda saçınızı herhangi bir yere yaptırırsanız ödeyeceğiniz ücret 2000 – 5000 tl arasında olarak ortalama fiyatları ile dikkat çekiyor.

Keçiören – Mamak – Pursaklar gibi ilçelerde ise yukarı da ki fiyat yarı yarıya dan daha fazla düşüyor. Bazı kuaförlerin 250 -500 tl aralığında bile gelin saçı yaptıklarının haberlerini alıyoruz. Eğer yıllardır aynı kuaföre gidiyorsanız ve işçiliğinden memnunsanız asla düğün günü başka bir yerde şansınızı denemeyin. Hem yılların getirdiği iletişim sayesinde kendi kuaförünüz çok daha ucuza fiyat vermiş olacak, hemde saçınızın karakterini bilen biri saçınız üzerinde çalışma yapacak. Bunun ne denli büyük bir avantaj olduğunu tahmin bile edemezsiniz.

Sadece bir kaç saat sonra düğün salonuna giriş yapacaksınız. Bu sebeple ne kadar gergin olacağınızı bir düşünün. Sizi tanıyan, kişiliğinizi bilen bir kuaför emin olun fazlası ile sizi rahatlatacak. Size kuaförde geçirdiğiniz anların tadını çıkartmak kalacak. Fakat böyle bir şansınızın olmadığını varsayalım. Gündelik işleriniz için gittiğiniz kuaförün bu sorumluluğu üstlenecek kadar profesyonel olmadığını düşünüyorsunuz. Dolayısı ile o gün için başka bir yere gitmek kaçınılmaz. O halde ne yapacaksınız buyurun bir sonra ki başlık altında birlikte bakalım.

ANKARA EN İYİ KUAFÖR GELİN BAŞI

Değerli gelinlerimiz. Sizler için bu bölümde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en iyi kim yapabilir bunun ip uçlarını vereceğiz. ankara en iyi kuaför gelin başı klasmanın da bir arama yapıyorsunuz. Peki nedir en iyi? Neye göre en iyi? Size saçınızda harikalar yaratacağını söyleyen birine sadece bunu söylediği için güvenebilir misiniz? Bizce sektörün bir çok standartlarını anlaştığınız kuaförde aramanız sizin süpriz yaşama ihtimalinizi de ortadan kaldıracaktır.

İlk önce anlaştığınız firmanın yada salonunun dizaynına bakın. Tabelası, döşemeleri, salon ortamı bile muhattap olduğunuz kişilerin tecrübesi ve profesyonellikleri anlamında size ip ucu verecektir. Bakımsız, malzeme ve ekipmanın yetersiz, eski olduğu bir salon çalışanından yada sahibinden süper tasarımlar beklemek akla ve mantığa biraz aykırı olur.

Saçınızı yapacak olan kuaföre muhakkak sorular sorun. Kaç saat süreceğini, hangi ürünlerin kullanılacağını, ücretin ne olacağı gibi. Aklınızda bir model varsa bile bunu ilk başta söylemeyin. Karşınızda ki kişinin tavsiyelerini alarak onun ufkunun ne kadar olduğunu yada ne kadar profesyonel olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Ücret konusu başka bir önemli faktör. Tamam çok pahalı fiyatlara kimse saçını yaptırmak istemez ama sakın aklınızdan çıkartmayın. Bu iş öyle çok ucuza da yapılamaz. Sonuçta ortada ciddi bir zaman, malzeme gibi kayıplar var. Saçınızı piyasa fiyatından aşağı yapacağını söyleyen kişilere kesinlikle itibar etmeyin. Muhtemelen yaptıkları saç kimse tarafından bir şeye benzetilmeyecek tir.

Sosyal medyanın gücüne güvenin. Gideceğiniz salonun ismi ile sosyal medyada bir takım aramalar yapın. İnsanlara bir şeyi beğendirmek gerçekten zordur. Eğer firmanız iddia ettiği gibi başarılı bir firma ise takipçi sayısının fazla olması beklediğimiz bir sonuç olur. Bu halde instergam gibi bir platformda binlerce takipçiye ulaşamamış bir firma da toplum tarafından kabul görmemiştir. Size tavsiyemiz uzak durun.

Gelin başı ankara ilinde yapılacaksa görüştüğünüz firmanın vergi dairesinden sorgulamasını muhakkak yapın. Özellikle Ankara’ya yabancı olan kişilerden rica ediyoruz. Maalesef şehrimizde oda kaydı olmayan, resmi bir kaydı bulunmayan bir çok firma var. Onlardan biri ile görüştüyseniz kandırılma ihtimaliniz bile yüksek. Çünkü bu gibi yerler kendilerine güvenmeyen, iş olursa dururum diyen yerler.

Görüştüğünüz firmanın ne kadar eski bir firma olduğu da bir başka önemli faktör. Sonuç itibari ile 2 yıllık bir firma ile 3 aylık bir kuaför salonu birbiri ile kıyaslanamayacak kadar farklı hizmet sunacaktır müşterilerine. Belki her iş için tecrübe çok önemli. Ancak bu işte tecrübe oldukça hayati. Çünkü çıkan sonuca müdahale etmek imkansız. Telafisi olmayan bir şey yani.

İşte bu kadar yukarı da saydığımız kriterler doğrultusunda rahatlıkla gitmek istediğiniz güzellik salonunun gerçekten aradığınız yer olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kına geceniz ile ilgili bir ayarlamanız olmadıysa size son bir tavsiye. Ankara Kına Organizasyon buraya tıklayarak hemen bir kayıt açın. Mükemmel fiyatlara mükemmel organizasyonlar artık kapınızda.

GELİN SAÇI MODELLERİ

Gelin Saçı Modelleri arasında en fazla dikkat çeken özellikler bu sene saçların sade olması. Geçtiğimiz yılların aksine abartılı ve çok parlak saçlar kendisini taze saç modellerine bırakmış durumda. Saçlarda topuz yine bir çok gelinin değişmezi. Size bizden bir uyarı daha. İster yıllardır gittiğiniz kuaförün gelin saçı modelleri arasından seçiminizi yapın, isterseniz saçınızı yaptıracağınız firmaya ilk kez gitmiş olun. İster kuaförünüzü sadece siz tanımış olun, isterseniz bütün şehir. Yani kim olursa, nasıl olursa, nerede olursa olsun muhakkak provanızı yaptırın.

Prova gözünüzü korkutmasın. ve bunun için kesinlikle ekstra bir ücret ödemeyin. Prova demek gelin saçınızın karar verdiğiniz sürümünü daha önceden görebilme imkanınızın olması demek. Eğer hoşunuza gitmeyen bir şey olursa, bir terslik olursa işte bunun çaresi var. Hemen kuaförünüzü uyarın ve içinize her ne sinmediyse kesinlikle düzelttirin.

ANKARA GELİN SAÇI NEREDE YAPTIRILIR

Ankara Gelin Saçı Nerede Yaptırılır sorusuna net bir cevap verebilmek mümkün değil. Hemen hemen her semtin üstad denecek kadar kesimleri ve saç dizaynı yapan bayan sitilistleri var. Eğer şehrimize yabancısıysanız ve düğününüz burada yapılacaksa Ankara’nın yerlileri hanımlardan tavsiye alabilirsiniz. İlimizin kadınları oldukça bakımlıdır. Saçlarına değer verir. Sizi kesinlikle yanlış yönlendirmeyecek’lerinden emin olabilirsiniz.

DAĞINIK GELİN SAÇ MODELLERİ

Dağınık gelin saç modelleri topuz modelden sonra en fazla tercih edilen ikinci model olarak göze çarpmaktadır. Fönden sonra kurutulan saçlar üzerinde sihirli parmaklar çalışmaya başlar. Kullanılan her ürünün marka olması büyük önem arz eder. Ucuz ve kalitesiz ürünler saçlarınıza zarar verir. Güvenli kaynaklardan edinebileceğiniz markalı ürünlerle saçlarınızda harikalar yaratılacak. Gelinlik giyinmek her kızın hayalidir. Beyazlar içinde saçlarınız göz kamaştıracak.

GELİN BAŞI MODELLERİ 2017 – 2018

Yukarıda size gelin başı modelleri ile ilgili ciddi bir araştırma detayları sunduk. Gelin başı modelleri 2017 yılı ile büyük benzerlikler taşımaktadır. Gelin başı modelleri 2018 yılı içinse başlıca topuz, dağınık saç modelleri, hareketli saç modelleri, sade saç modelleri, parlak saç modelleri olarak dikkat çekmektedir.

Gelin Başı yaptıracaklar dikkat. Gelin Saçı 2017 modelleri yukarıda. Gelin topuz modelleri İstanbul düğün fuarında herkese tanıtıldı. Gelin başı fiyatları ankara 250 -500 arasında değişmektedir. Ankara en iyi kuaför gelin başı detaylı aramasını buradan yapabilirsiniz. Gelin saçı modelleri arasından arzu ettiğinizi seçin. Ankara gelin saçı nerede yaptırılır sorusuna az önce cevap verdik. Dağınık gelin saç modelleri herkese çok yakışıyor. Gelin başı modelleri 2017 – 2018 yılında düğün yapacak herkese mutluluklar diler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?