0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

GAZİOSMANPAŞA DAVUL ZURNA

14 Eylül 2017
283 kez görüntülendi
GAZİOSMANPAŞA DAVUL ZURNA

GAZİOSMANPAŞA DAVUL ZURNA

Gaziosmanpaşa Davul Zurna olarak sizlere hizmet vermekte sınır tanımadığımız gibi yardımcı olmak için de elimizden geleni yapıyoruz. Gaziosmanpaşa Davul Zurna Ekibi burada yaşayan halkım her zaman bizlere ve bizlerde onlarla beraber eğlenmeyi eğlendirmeye çalışıyoruz. Gaziosmanpaşa Davul Zurna Kiralama geçen günlerde oturduğumuz arkadaşların evinde benimle beraber arkadaşlarım ve çevremizde ki insanlar olmak üzere güzel sohbetlerde bulunduk yanımda ayriyeten Gaziosmanpaşa Davulcu ve Gaziosmanpaşa Zurnacı m de benimle beraberdi.

Yemeklerimiz olana kadar edilen sohbette Haydar amcamız bizlere gençler olarak nasihatta bulundu. Büyüklerimizden her zaman güzel şeyler öğrenmek onların izinden gitmeyi istemişizdir Gaziosmanpaşa Davul Zurna bulunduğumuz ortam sıcak bir aile ortamı olduğu için biz de küçük bir jest yapıp bulunduğumuz yeri eğlendirip güldürmeyi istedik. Bunun üzerine genç arkadaşlarla konuşup nasıl eğlendire biliriz diye konuşma geçti ve karşılıklı söz söyleyerek sazcı arkadaşlar atışma yapılmasına karar verildi.

Onun arkasına da erkek arkadaşlar yöresel şivelerle konuşup kayda alınması olduğunu bu kayıtları yaparak bir albüm şeklinde cd ye aktarıp buluşmalarımız da izlenmesi olduğunu söylediler Nevzat kardeşimizde bu oyunda ben de yer almak isterim düğünüm olduğunda bunu slayt olarak eklerim dedi ve bizler hazırlıklara başladık kamerayı da ayarladık. Gaziosmanpaşa Davul Zurna Kiralama olarak arkadaşlar da malzemelerini aldılar bunun üzerine sazcılar geldi ve karşılıklı atışma başladı. Kazanan kişi kaybedene 3 ay içinde 6 kere yemek ısmarlayacaktı, oyun bittikten sonra büyüklerimizin neşesi bizleri daha da memnun etti.

Gaziosmanpaşa Davul Zurna Ekibi sıradaki oyunumuz da ise yöresel  şiveli konuşmalar geçti bunda da 4 kişi oynandı. Oyun da Laz Denizli Çorum Kütahya şiveleri kullanılmaya çalışıldı oyunumuzda bizler gülerek arkasından da gelen çay bizleri iyi bir eğlenceye sokmuştu. Saatin nasıl geçtiğini anlayamadık Gaziosmanpaşa Davulcu olan arkadaşımız bir an da davula vurunca millet bir an şaşırdı ağıt şeklinde giren Gaziosmanpaşa Zurnacı arkadaşımız da hemen çalmaya başladı bunlar kendilerini iyice kaptırdıktan sonra herkes bu eğlenceler iyi güzel de bizlerin sizlere borcu ne kadar dediler.

Bizde bunu aslında içimizden gelerek yaptığımızı söylesek te kimse bunu kabul etmedi ve her zaman da böyle bir sosyal aktiviteler yapmamız gerektiğini söylediler. Bizde büyüklerimizi kırmayarak fiyat konusunda yardımcı olduk. Sonra kendime dedim ki işimiz her zaman iyi olduğu sürece çalışanlarıma da güvendiğim sürece bu yolda devam edip milleti eğlendirmek için elimden geleni yapıp ve yapacağıma dair söz verdim. Bununla beraber çaylarımız bitince kalkma vakti de gelmişti ertesi gün de gelen halkımız bizler Gaziosmanpaşa Davul Zurna Kiralama Fiyatları hakkında bilgi almak istiyoruz dedi. Bende olabildiğince fiyatlar da yardımcı oldum ve olmaya da devam edeceğiz. Gaziosmanpaşa halkı bizlere gösterdiğiniz ilgi alakaya teşekkürü bir borç biliriz sizlere teşekkür ederiz.

Gaziosmanpaşa Davul Zurna temsilcilerimizden Gaziosmanpaşa Davulcu arkadaşımızın sizin için hazırladığı yazıyı okudunuz. Gaziosmanpaşa Davul Zurna Ekibi nin sizlerle internette buluşma isteğini yöneticileri olarak geri çevirmedik. Gaziosmanpaşa Davul Zurna Kiralama yazısında çok fazla kelime ve anlatım hatası var. Buna rağmen yazının samimiyetinden dolayı hataları anlayışla karşılayacağınızı düşündüğümüzden Gaziosmanpaşa Zurnacı nın yazısını aynen yayınladık. Gaziosmanpaşa Davul Zurna Kiralama Fiyatları ile ilgili bilgiyi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?