0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
28 Ağustos 2017
443 kez görüntülendi
ETLİK DAVUL ZURNA

ETLİK DAVUL ZURNA

Etlik Davul Zurna bilgi amaçlı oluşturduğumuz haftalık makalemize hoş geldiniz. Bu makalemizde Etlik Antares Avm de gerçekleştirdiğimiz hafta sonu etkinliğinden bahsedeceğiz. Etlik Davul Zurna Kiralama telefonlarımız geçtiğimiz hafta farklı bir iş için çaldı. Etlik Davul Zurna Ekibi gelen telefonun ardından hem şaşkınlığını hemde heyecanını gizleyemedi. Etlik Davul Zurna Kiralama Fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyen telefonda ki müşterimiz Etlik antares Avm. nin yöneticileri idi. Bu hafta alış veriş merkezinde gerçekleştirilecek eğlence için Etlik Davulcu ve Etlik Zurnacı kiralama yapmak istediklerini bildirdiler.

Etlik Davul Zurna Ekibi doğrusunu söylemek gerekirse bir alış veriş merkezinde daha önce hiç sahne almamıştı. İlkler bizim için önemlidir. Biz fark yaratmayı arzu eden, değişik deneyimler ile her konuda fikir ve tecrübe sahibi olmak isteyen üst yöneticilerimizin sürekli teşvik ettiği bir kuruluşuz.

Gelen arama ile birlikte operasyonu gerçekleştirecek ekip merkezimizin toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı esnasında hafta sonu alışverişe gelecek olan avm müşterilerinin davranışları hakkında bilgi edinilmesi gerektiği oy çokluğu ile kabul edildi. Sonuçta her repertuarı, her kitleye sunmak mümkün değil. Yörelerin bile müzik anlayışı oldukça farklı. Bu sebeple bölgeye özel bir hazırlık yapılması gerektiği kararı alındı. Bunun içinde öncelikle avm müşterilerinin kimlikleri, yaşam tarzları ve statüleri ile ilgili bilgiler edinmeliydik.

İlgili departmanımız derhal firmamızın sürekli işlerini yapan anket firması ile iletişime geçti. Aynı gün anket firması ile ikinci bir toplantı yapıldı. Yetkililere tam olarak neyi merak ettiğimizi ve öğrenmemiz gerektiğini sunduk. Ertesi gün anket firmasının profesyonel ekibi ve psikologları tarafından oluşturulan anket soruları tarafımızca onaylandı. Toplamda 10 anketör 1 hafta boyunca avm ye gelen kişilere işleri, nereli oldukları, çalışıp çalışmadıkları, aylık gelirleri ve yaşları ile ilgili bir çok soru yöneltti. Toplam 15.000 kişi ile birebir görüşülerek yapılan anketler sonuçlarına göre teste sokuldu.

Bu kapsamda çıkan sonuçlarla alışveriş merkezinin genelde genç ve orta yaşlılardan oluştuğunu, kadınların genellikle çalıştıklarını, müşterilerin %60 nın iç anadolu bölgesine mensup vatandaşlar olduğu öğrenildi. Firma yöneticileri ile etkinliği gerçekleştirecek 5 davulcu ve 5 zurnacı arkadaşımız repertuarlarını hazırlamaya başladı.

Etlik Davul Zurna bu haftalık kendine ayrılan bölümün sonuna geldi. Etlik Davul Zurna Ekibi makalemizde alışveriş merkezinden gelen çağrı üzerine program öncesi hazırlıklarını anlattı. Etlik Davul Zurna Kiralama gelecek hafta ise etkinliğin nasıl geçtiğini sizler için anlatacak. Etlik Davul Zurna Kiralama Fiyatları için bu makaleye bağlandıysanız Anasayfa ya tıklayıp ilgili sekmeye bağlanınız. Etlik Davulcu ve Etlik Zurnacı iyi akşamlar diler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?