0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
15 Eylül 2017
242 kez görüntülendi
ESERTEPE DAVUL ZURNA

ESERTEPE DAVUL ZURNA KİRALAMA

Esertepe Davul Zurna olarak sizlere her zaman en iyisini sunmayı amaç edindik. Esertepe Davul Zurna Ekibi bu doğrultuda hizmet vermeye devam ediyor. Esertepe Davul Zurna Kiralama bulunduğumuz yerin güzelliği ve bu güzel insanlarla beraber bizlere gelen ve eğlenmek isteyenlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Esertepe Davul Zurna Fiyatları söz konusu sizin mutluluğunuz ise hiç önemli değil. Evet; Esertepe Davulcu müşterilerini mutlu ederek, anlının teri ile rızkını kazanma arzusundadır. Esertepe Zurnacı bu durumdan da memnundur.

Esertepe Davul Zurna bulunduğumuz çevre ve girdiğimiz ortamda tanıştığımız kardeşlerimize durumu anlatarak gelen müşterilerimize yardımcı oluyoruz dedik. Tanıştığımız tanıyan eş dost ve akrabalarla işimizi yapıyoruz. Geçen hafta dükkanımıza gelen müşterimiz kuruyemiş dükkanı açacağını söyledi. Açılış için güzel bir organizasyon istediklerini ve iki gün süreceğini söyledi. Bende bunun üzerine çalışanlarıma hemen durumu izah ettikten sonra açılışa kadar hazırlıklara koyulduk.  Fikirlerimiz ise gündüz açılışa kadar Esertepe Davul Zurna Ekibi olacak payloço ve kapının dışında fişekler olacaktı.

Esertepe Davul Zurna nın  yanında akşam ise dışarıya kurduğumuz led ve aydınlatmalar olacak, hoparlörden de müzikler çalmaya devam edecekti. Hazırlığımızı yaptıktan sonra da yola koyulduk. Ayarlamaları yaptık ve organizasyona başladık. Millet merakla açılışı bekliyordu. Kalabalık bir ortamdı. Babası gelip açılış için kurdeleyi kesti ve fişekleri yaktık. İlk iki gün için özel indirimde bulunan malları satışa hazırlandı. Dükkan sahibi gelip güzel bir program olduğunu ve firmamız ile hep çalışmak istediğini söyledi. Yakın da yeğeninin düğünü ve teyzesinin oğlunun sünneti varmış. Bunlar için gelmemizi rica etti. Biz de kabul ettik.

Esertepe  Davul Zurna çalışanım gelip yarın ki program için bir şeyler söyledi. Yanında Esertepe Zurnacı nın da olmasını ailelerin dükkanın arkasında kendi akrabalarıyla beraber oynamak istediklerini belirtti. Bu durumu da kabul ettikten sonra çalışanlarımla beraber evlere döndük.

Esertepe Davul Zurna öğle vakti ben gidince kulağıma güzel sesler gelmeye başladı. Arka tarafa geçtiğimde herkes eğleniyordu. Müşteriler de bu durumu görünce onlarda oyuna dahil olmuşlardı. Esertepe Davul Zurna Kiralama da arkadaşlarımıza sizi böyle eğlenceli görmek bizleri mutlu etti, ilerleyen zamanlarda sizlerle beraber görüşmek üzere olduğumuzu ekibimi orada bırakarak dükkana geçtim. Arkasından gelen çocukluk arkadaşım bana güzel bir fırça kaydı kahvaltı sözümü unutmuştum ve beni mahçup ederek kahvaltılık malzemeler almıştı kahvaltıdan sonra müşteri geldi ve ben evleniyorum bunun için sizlerden yardım istiyorum dedi.

Fiyatı sordu bende Esertepe Davul Zurna Kiralama Fiyatı olarak bütçenize göre yardımcı olabileceğimizi  ve mutlu günleriniz de sizlere yardımcı olmak için ekibimle hazır olduğumuzu söyledim. Bunun üzerine arkadaşa yardımcı olup Esertepede oturan bizlerle iş yapan bizleri tanıyan herkese ve bizleri tanıyacak olan Esertepe halkına teşekkür ederiz.

Esertepe Davul Zurna mensuplarından Esertepe Zurnacı Ahmet beyin sizin için hazırladığı günlük bir yazı okudunuz. Esertepe Davulcu ile gerçekleştirdikleri programı anlatan yazının aslına hiç dokunmadan aynen yayınladık. Esertepe Davul Zurna Kiralama arkadaşlarımız müzikteki başarılarını edebi alana taşıyamamışlar. Esertepe Davul Zurna Ekibi ne duyduğumuz saygıdan hiçbir düzeltme yapmadık. Esertepe Davul Zurna Kiralama Fiyatları için kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?