0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
27 Ağustos 2017
384 kez görüntülendi
ESAT DAVUL ZURNA

ESAT DAVUL ZURNA

Esat Davul Zurna bugün sizlerle Mehmet’in düğün organizasyonu hakkında sizlere ilk izlenim oluşturması için bilgiler verecek. Esat Davul Zurna Kiralama düğün günü satın alınmıştı. Esat Davul Zurna Ekibi telefonun gelmesi ile birlikte derhal yola çıktı. Düğün salonuna herkesten önce gelmek bizim adetimizdir. Çünkü Esat Yöresel Kıyafetli Davul Zurna sadece düğün esnasında sahne almaz. Düğün öncesi mekanın kapısında bekleyerek salona giriş yapan misafirlerinizi davul ve zurna eşliğinde karşılar. Üstelik bu hizmet Esat Davul Zurna Kiralama Fiyatları arasında hiçbir fark yaratmaz.

Esat Davulcu davulu ile kendine has figürlerini sergileyerek misafirleri içeri buyur eder. Esat Zurnacı ise çaldığı havalar ile daha ilk andan konukların ne kadar eğleneceğinin sinyalini verir. Mehmet’in düğününde de aynen böyle oldu. Arkadaşlarımız önceden salona gelerek kapıda karşılamalarını yaptılar. Düğün sahibinin davetlilere verdiği önemi ellerinden geldiğince misafirlere göstermeye çalıştılar.

Gelin Hanım ve Damat Bey herkesin yerini almasından sonra salona kendi seçtikleri şarkı eşliğinde giriş yaptı. İlk dansların ardından davul ve zurna ekibi sahne alarak düğün sahibinin yöresine uygun havalar çalmaya başladı. Halaylar çekildi, oyunlar oynandı. Daha sonra müzik grubumuz yerine orkestraya bıraktı. Sahnede Bayan sanatçı şarkılarını söylerken misafirler gönüllerince eğlendi. İşimiz henüz bitmemişti. Orkestradan sonra tekrar sahneye çıkacak ve kalabalığı coşturacak bir performansa daha imza atacaktık.

Esat Davul Zurna Ekibi dış kapıda misafir karşılamalarına devam ediyor, bir an bile boş durmuyordu. Düğüne sonradan katılan, işinden çıkıp gelen ve geç kalan misafirleri karşılayarak boş zamanını değerlendiriyordu. İçerde orkestra, dışarıda ise davul zurna şov yapıyor, düğün sahipleri harika bir düğüne imza atıyordu.

Kısa bir bekleyişin ardından içeriden haber geldi. Orkestra müzik süresini tamamlamış ve mikrofonu Ankara’nın en iyi davul zurna ekibine tekrar bırakmıştı. Damat beyin sahneye oynamaya çıktığı il anda ki heyecanı bakışlardan kaçmazken, gelin hanım damat beye nazaran daha soğukkanlı gözüküyordu. Çaldığımız her havanın ardından sahnede oynayanlar ve oturanlar avuçlarının içi patlayana kadar bizi alkışlıyor, bir ekibin en büyük ihtiyacı olan seyirci desteğini sonuna kadar hissetmemizi sağlıyordu.

Esat Davul Zurna tam 4 saat boyunca kesintisiz sahne aldı düğünde. Aslında düğün sahibi ile anlaşmamız 3 saat için geçerliydi ama her zaman olduğu gibi biz bunu yine problem etmedik. Esat Davul Zurna Ekibi nin özverili çalışması düğün sahibi Ali bey’in de dikkatinden kaçmamış olacak ki biz toparlanırken yanımıza sağdıç geldi. Esat Davul Zurna Kiralama Fiyatı olarak anlaştığımızdan fazla çaldığımız için 100 tl fazla ödeme yapmak istedi. Esat Davulcu ve Esat Zurnacı personellerimiz programdan fazlaca keyif aldıklarını, severek çaldıklarını ve bu parayı kabul edemeyeceklerini nazikçe belirttikten sonra salondan ayrıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?