0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

EMRENİN DOĞUM GÜNÜ

22 Ağustos 2017
346 kez görüntülendi
EMRENİN DOĞUM GÜNÜ

Emre’nin doğum günündeyiz. Emre’nin ailesinden çocuklarının doğum gününde ona süpriz yapmak istediklerine dair bir telefon aldık. Animasyon ekibimiz telefon gelir gelmez derhal çalışmaya koyuldu. İlk önce mekan bilgileri alınarak yerinde keşif yaptık. Süslenecek ortam, kaç metre balon gideceği gibi konularda notlar aldık.

Doğum Gününün başlamasından saatler önce organizasyon ekibimiz mekan sahibinin de izin vermesi ile süslemeyi bitirmişti. Saat geldiğinde Emre, ailesi ve misafirleri cafeye giriş yaptılar. Doğum günü hareketli şarkılarla başladı. Çocuklar ve aileler gönüllerince dans ettiler.

Biraz sonra içeriye iki kişi doğum günü çocuğuna verilmek üzere bir koli bıraktı. Kolinin üzerinde Başkent Organizasyon mutlu yıllar Emre yazılı bir not vardı. Emre heyecanla koliyi açmaya koyuldu. Kolinin büyüklüğü ve biraz iyi paketlenmesi işini zorlaştırsa da aile büyüklerinin yardımı ile bu sorunu bertaraf etti.

Koli açıldıkça Emre’nin yaşadığı heyecan gözlerinden okunuyordu. Muhtemelen bu kadar büyük bir hediye kutusu açmamıştı daha önce. Acaba içinde ne olabilirdi! Ve ve ve süprizzzz koli tamamen açıldığında kutudan çıkan profesyonel palyaçomuz ortama harika bir giriş yaptı. Emre palyaço süprizinin şokunu üzerinden atamamışken doğum günü pastası çoktan arkasında biti vermişti.

Bütün çocuklar çığlık çığlığa palyaçomuzu selamlıyor, ortam çocukların çıkarttığı sesten adeta inliyordu. Hatta bırakın çocukları aileler bile heyecanını ve şaşkınlıklarını gizleyemiyorlardı.

Aslında Emre’nin ailesi ile kolide palyaço için anlaşmamıştık. Bizde Başkent Organizasyon olarak hem Emre’ye hemde Ailesine unutamayacakları bir hediye vermek istedik. Emre’nin annesi program sonunda onu çok duygulandırdığımızı söyleyerek teşekkür etti. Dediğine göre Emre’yi hiç bu kadar mutlu görmemiş.

Duyduklarımız hiçbir maddi bedelle ölçülemeyecek kadar önemliydi bizim için. Ve o an yaşadığımız mutluluğu hiçbir rakama değişmezdik. Sizde bizimle tanışmak çocuğunuza harika bir süpriz yapmak isterseniz hemen arayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?