0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
26 Ağustos 2017
325 kez görüntülendi
EMEK DAVUL ZURNA

EMEK DAVUL ZURNA KİRALAMA

Emek Davul Zurna geçtiğimiz gün halk arasında gelin alma – gelin çıkartma diye adlandırılan etkinliğe katıldı. Emek Davul Zurna Kiralama sıklıkla hizmet verdiğimiz bölge olmasına rağmen önceki haftada gerçekleştirilen rezervasyon sayısının gözle görülür bir şekilde düşük olduğu fark edildi. Emek Davul Zurna Ekibi kendisi ile son iletişime geçen müşterilerine bir takım sorular sorarak olayın neden meydana geldiğini anlamaya çalıştı.

Emek Davul Zurna Fiyatları konusunda son üç sezondur hiçbir artış gerçekleştirmeyen firmamız düşen randevu sayısının sebebini kısa bir sürede ortaya çıkardı. Emek Davulcu ve Emek Zurnacı olarak bölgeye özel yayınladığımız sitemize bazı teknik sebepler dolayısı ile erişimin kapandığını gördük. Konu derhal bilişim ekibimize aktarıldı.

Son arayan müşterilerimize sorduğumuz sorularda ısrarla bizi aramaya çalıştıklarını, sitemize girdiklerinde telefon numaramıza ulaşamadıklarını bildirmişlerdi. Bilişim ekibimiz Emek Davul Zurna sayfasının aşırı tıklanma ve yoğun trafik sebebi ile kilitlendiği konusunda yönetimimize rapor sundu. Zaten sistemlerimiz için son sınıf hosting kullanıyorduk. Firma yöneticileri hosting firmasının değiştirilmesinin yerinde bir karar olduğunu düşündü.

Yeni hosting firmamız artan trafik dolayısı ile asla sitemizin kapanmayacağı konusunda firmamıza taahhütlerini bildirdi. Bizde değerli site ziyaretçilerimize asla hangi sebepten olursa olsun sistemimize 10 dakika bile erişimin kısıtlanmayacağı müjdesini bu sayede verebiliyoruz.

Sistemimizin yayına girmesi ile Emek Davul Zurna Kiralama yapmak isteyen değerli müşterilerimiz tekrar merkezimizi telefon yağmurlarına tuttu. Site yayına girer girmez geçen 30 dakikalık bölümde 10 adet rezervasyon gerçekleştiren müşteri temsilcilerimiz aşırı yoğunluktan Ankara’nın farklı bölgelerinde hizmet vermekte olan bir çok ekibimizi bu bölgeye kaydırdır.

Anında operasyon yönetme konusunda gelişmiş bir hizmet ağına sahip olan şirketimiz bütün problemlerinize derhal çözüm üretecek profesyonel bir personel kadrosu ile çalışmaktadır. Değerli Emek sakinleri 25 yıldır bizleri düğünlerine, nişanlarına ve kına gecelerine konuk etmekte bölgede bu kadar tanınır ve aranır olmak bize onur vermektedir.

Emek Yöresel Kıyafetli Davul Zurna Ekibi ne herhangi bir yerde denk geldiyseniz, ekibin bizim bünyemizde çalışan müzisyenler olduğunu da rahatlıkla anlayabilirsiniz. Çünkü sadece biz yöresel kıyafetli ekip kullanıyoruz. Her anlamda ekip arası uyumu sağlamak adına yaptığımız bu çalışma her kesimden büyük alkış toplamaktadır.

Emek Davul Zurna en eski müzisyenlerini bu bölgede kullanmaktadır. Emek Davul Zurna Kiralama ramazan davullarınızı da çalan mahallenizin çalgıcılarıdır. Emek Davul Zurna Ekibi hiçbir kazancı Emek halkının kazancından üstün tutmamaktadır. Emek Davulcusu ramazan aylarında maniler ile her sokağa girmekte Emek Zurnacısı davula en güzel sesleri ile eşlik etmektedir. Emek Yöresel Davul Zurna Kiralama için bizi arayın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?