0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
24 Ağustos 2017
260 kez görüntülendi
DÜĞÜN DAVULCULARI

DÜĞÜN DAVULCULARI

Düğün Davulcuları seçmek gelin çıkartmak için grup seçmekten çok daha zordur. Düğün Davul Fiyatları da 1 saatlik programa göre değişiklik gösterecektir. Düğün Davulcusu en az 6 saatlik bir programı kaldırabilir durumda olmalı ve her havayı çalabilir özellikte olmalıdır. Düğün Davulcuları Kiralama konusunda dikkat edeceğiniz bir başka durum ise gelecek olan ekibin yöresel kıyafetli, traşlı, sözü anlaşılır, güvenilir kişiler olmalıdır.

Düğün Davulcusu diğer organizasyonlar için davul zurna kiralamaya benzemez. Çünkü gelin çıkartma operasyonu genellikle bir saat sürmektedir. Halbu ki düğünler salonuna, yerine göre değişmekle birlikte 4 – 6 saat aralığındadır. Hatta sabahtan başlayıp geceye kadar süren düğünler bile vardır. Bu bilgiler ışığında düşünüldüğünde Gelin Çıkartma işine gelen davulcu bir saatte belki 6 – 7 farklı hava çalar. Ancak saatler süren bir düğünde yüzlerce değişik oyun ve hava çalınmaktadır.

Kendi bünyemizde çalışan bir tek bireyimiz bile amatör değildir. Ama bu hizmeti dışarıdan aldığınızı varsayarak sıkıntı yaşamamanız adına tavsiyede bulunacağız. Farz ediyoruz ki 1 saatlik iş için bir davulcuyla anlaştınız. Gelen arkadaşımız çok profesyonel olmasa bile zaman darlığı sebebi ile yüksek bir performans sergilemeyecek olmasından dolayı göze batmayacak, durumu idare edebilecektir. Ancak aynı arkadaşımız düğününüze konuk olursa her davetlinin oynamak istediği havayı çalabilmek zorunda ve kalabalığı idare edebilecek bilgi ve beceriye sahip olmalıdır.

Düğün Davulcusu Kiralama konusunda yıllardır sizlere profesyonel çözümler sunan organizasyon firmamız ile çalışın. Sizin her beklentinize cevap verecek olan arkadaşlarımız düğününüzü kazasız belasız atlatmanız için başka konularda da ellerinden gelen her şeyi yapacaktır.

Düğün Davulcusu, Düğün Davulcuları, Düğün Davulcu Kiralama, Düğün Davulu Fİyatı gibi her kelimeyi arattığınızda karşınıza lider marka olan firmamız çıkıyorsa, düğünlerine konuk olduğumuz binlerce müşterimizin bize gönüllerinden desteklemesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?