0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
26 Ağustos 2017
345 kez görüntülendi
DİKMEN DAVUL ZURNA

DİKMEN DAVUL ZURNA KİRALAMA

Dikmen Davul Zurna sürekli olarak Dikmen bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Dikmen Davul Zurna Ekibi günde onlarca kez bölge de programlara konuk olsa da biz size ilk bakışta fikir verebilmesi adına daha bir saat önce sonlanan bir sünnet düğünün gelişimini anlatacağız. Dikmen Davul Zurna Kiralama hizmetini sünnet delikanlısının babası satın aldı. Dikmen Davul Zurna Kiralama Fiyatı konusunda aileye en uygun paketlerimizi sunduk. Dikmen Davulcu ve Dikmen Zurnacı nın birlikte sahne aldıkları paketimizi aile kendisine daha uygun buldu.

Dikmen Davul Zurna ekibi hizmetimizi kiralayan aile ile aynı bölgede oturmanın avantajı ile salona erkenden iştirak etti. Misafirlerin karşılanmasından sonra düğün saatinin gelmesi ile sünnet başladı. Kağanın sünnet düğünü için ailemiz firmamızdan iki adet yeniçeri kiralaması da gerçekleştirmişti. Yeniçerilerin taşıdığı taht ile ‘Mehter Marşı’ eşliğinde salona giriş yapan sünnet delikanlısı Kağan misafirleri belediye başkanı edası ile selamladı.

Yine organizasyon firmamız tarafından aileye kiralanan sünnet tahtına kurulan Kağan’a taht çok yakışmıştı. Salona farklı bir ambiyans katan bu hizmet Kağan’ın annesi Ece Hanımın katıldığı bir düğünde görmesi ile aklına gelmiş bizden bu konuda yardım istemişti. Ancak ailemizin salon, orkestra, ikramlıklar, sünnet alışverişi derken artık detaylara ayıracakları çok da bir bütçesi kalmamıştı.

Bizim gönlümüz razı olmadı ve Kağan için 4 saatliğine sünnet tahtını ailenin kullanımına tahsis ettik. Tek oğullarının sünnetleri ile ilgili hevesleri hiçbir şeyde kalmasın istedik. Yaptığımız bu jest Ece ve Hakan çiftini çok heyecanlandırdı. Mimiklerinden, yüzlerinde ki tebessümden paradan çok daha önemli şeylerin olduğunu bir kez daha hatırladık.

Aslında taht için nakliye işlemini de kendimiz gerçekleştirebileceğimizi söyledik fakat Ece Hanım ve Hakan Bey bize yük olmamak için bütün ısrarlarımıza reğmen nakliye problemini kendileri çözdüler. Daha önce sünnetlerine katılmamız için bizde davetiye bırakan çiftimiz ile aramızda öyle bir bağ kuruldu ki davetlerini düğün sabahı ayrı ayrı arayarak yinelediler.

Firmamızdan bir kaç yönetici arkadaşımız hem aileyi mutlu etmek, hemde tatlı bir kaçamak yapmak için o gün işten erken ayrılarak programa katıldı. Bu davet firma yöneticilerinin kendi ekiplerini alanda bir kez daha denetleme şansını da doğurdu. Gecenin ilerleyen saatlerinde Kağan’ın hediyesini taktim ederek aileye hayırlı olsun diyen firma yöneticilerimiz genel merkezimize doğru yola çıktı.

Dikmen Davul Zurna zaten sıklıkla denetlenen, her programı canlı programla merkezimizde takip edilen bir ekibimizdi. Dikmen Davul Zurna Ekibi bir kez daha o gün orada bulunan yöneticilerimiz tarafından tam not aldı. Dikmen Davul Zurna Kiralama yapan ailemiz özellikle ekibimizin baştan sona performansı ile ilgili yöneticilerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür etti. Dikmen Davulcu ve Dikmen Zurnacı bir kez daha onlara olan güvenimizi boşa çıkartmadı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?