0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
24 Ağustos 2017
270 kez görüntülendi
DAVULCU ZURNACI

DAVULCU ZURNACI

Davulcu Zurnacı denilince herkesin aklına düğün ve eğlence gelir. Davulcu Zurnacı Kiralama Hizmetleri denilince de Başkent Organizasyon. Bizim işimizde gücümüzde davul, zurna kiralama hizmetlerine yöneliktir. Bunun dışında talep gelmesine rağmen hiçbir projeyi üstlenmeyen firmamız bu sayede faaliyet gösterdiği tek alanda kusursuzluğu yakalamıştır.

Davulcu Zurnacı Ekibi büyük bir özveri ile bir araya getirilmiş sanatçılardan oluşmaktadır. Sanatçılarımızın farkı aletlerini ilk çalmaya başladıkları an en amatör kulaklar tarafından ayırt edilebilir. Firmamız en lüks otellerden tutunda, Ankara’nın en köhne sokaklarına kadar Davulcu ve Zurnacı göndermektedir. Bütün ekibimizin ulaşımı organizasyon firmamızın kendisine ait araç filosu ile gerçekleşir.

Davulcu Zurnacı Bayan ekip olarak ta gönderim sağlamaktayız. Ancak bu özellikten yararlanmak için randevunuzu oluşturan müşteri temsilcimize bayan ekip istediğinizi mutlaka bildirin. Bayan ekibimizi ilk gördüğünüz anda davulu sadece erkeklerin çalabileceğinize olan ön yargınız kırılacak. Yalnız bayan davulcularımız genellikle kına geceleri, protokol karşılamaları gibi programlar için istenir. Yine de sizin bir arzunuz varsa firma olarak bunu yerine getirmekten kıvanç duyarız.

Her alanda olduğu gibi bizim alanımızda da bozulmalar meydana gelmektedir. Düşünün eski beyaz eşyaların kalitesini bile şu an servet ödeyerek aldığımız beyaz eşyaların kalitesi tutmamaktadır. iyi davulcu, kötü davulcu diye kimseyi sınıflandırmak istemeyiz ama ek iş olarak arada sırada düğünlere giden, para odaklı çalışan bir ekip ile yıllarını bu işe adamış gerçek sanatçılarından oluşan bir ekibi aynı kefeye konulmasının da işini profesyonelce yapan üstatlara haksızlık olacağını düşünüyoruz. Bu konuda ki son yorum ve tercih yüce Türk halkı’nındır.

Davulcu Zurnacı Videolarımızı izleyerek yukarıda anlattığımız hususlarda bize hak vermenizi bekliyoruz. Davulcu Zurnacı arkadaşlarımız söylediklerimizi ispat etmek için sizden gelecek bir telefonu bekliyor. Davulcu Zurnacı Kiralama konusunda en uygun fiyata, en kaliteli hizmeti alacağınız adreste olduğunuzu bir kez daha hatırlatırız. Davulcu Zurnacı Ekibi düğün sahiplerine kolaylıklar diler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?