0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

DAVULCU ZURNACI ANKARA

26 Mart 2018
256 kez görüntülendi
DAVULCU ZURNACI ANKARA

DAVULCU ZURNACI ANKARA

Davulcu Zurnacı Ankara 26.03.2018 tarihinde şahane bir şölene daha imza attı. Gelin çıkartma programı için bizi arayan ailemiz defalarca şirket yöneticilerine teşekkür etti. Her an aynı özveri ve heyecanla mutluluğunuza ortak oluyor, tanıklık ediyoruz. Keçiören 57. sokakta ki programa da aynı şuurla katıldık. Aile bizi aradığında gelinin çıkacağı saatte orada olmayacağımızdan endişe ettiğini söyledi. Kendilerinin içi rahat olsun diye söyledikleri saatten bir saat önce gelin evinin önünde beklemeye başladık. Aracımızı park eder etmez geldiğimizi iletişim numarasından aileye çoktan bildirmiştik.

Davulcu Zurnacı Ankara işini asla şansa bırakmaz. En küçük bir terslik yaşanmasın diye programlarınıza ulaşmak için gelişmiş sistemler kullanır. Araçlarımızın her birinde lisanslı haritalarla navigasyon cihazları bulunmaktadır. Hiç bilmediğimiz yere bile ulaşmamız bu sayede çok kolay bir şekilde mümkün oluyor. Acil işlere de hiç kimseye durup adres sormadan ivedilikle yetişiyoruz.

Davulcu Zurnacı Ankara telefonlarımız bu kez firmamızın da içinde bulunduğu Keçiören’den çaldı. Kızlarpınarı caddesi Doy Doy firmasının bulunduğu sokakta ki adres gitmemiz gereken adresti. Keçiören Akvaryumunun bulunduğu bu sokağa daha öncede gelin çıkartma programı için defalarca gelmiştik. İlçemizin her mahallesine her sokağına fazlasıyla hakimiz. Sizlere bu hizmeti Keçiörenli bir firma olarak sunuyoruz. Sizde bize destek olarak hem komşu esnafının kazanmasını sağlayın, hemde kendi gününüzü riske atmayın. Hemen arayın ön kayıt işleminizi tamamlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?