0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

DAVUL ZURNALI GELİN ÇIKARTMA (CEYDA HANIM)

16 Aralık 2017
181 kez görüntülendi
DAVUL ZURNALI GELİN ÇIKARTMA (CEYDA HANIM)

DAVUL ZURNALI GELİN ÇIKARTMA

Düğün sezonu genelde yaz mevsimi olsa da farklı sebeplerden dolayı düğününü kışın yapan bir çok çifte de rastlamak mümkün. Kimisi sezona göre piyasanın yarı yarıya ucuz olmasından, kimi çiftlerimiz ise bazı ailevi durumlar nedeni ile düğünlerini kışın yapıyor. Özellikle mevlüt tarzı geçecek düğünlere kış aylarında sıkça rastlanıyor. Davul Zurnalı Gelin Çıkartma hizmetimiz bu yüzden bütün yıl devam ediyor.

Davul Zurna İle Gelin Çıkartma işleminden bu cumartesi günüde Ceyda – Hakan çiftimiz yararlandı. Damat bey her ne kadar kiralama hizmetini son gün hatta son dakikaya bıraksa da programını dört dörtlük gerçekleştirdik Allah’a şükürler olsun. Aslında programın gerçekleşeceği adresin firmamıza yakın olması da alana yetişe bilmemizi sağladı. Merkezimize telefon geldiğinde gelinin çıkmasına sadece 20 dakika kalmıştı ve bir üst mahallede bulunan adrese ekiplerimiz derhal intikal edebildi.

Davullu Zurnalı Gelin Çıkartma firmamızın yıl boyunca devam ettiği ana hizmet klasmanı’mzdan birini oluşturmaktadır. Üstelik hizmete acil ihtiyacınızdan yararlanıp hiç kimse sizden fazla ücret talep etmez. Nitekim Ceyda Hanım’ın gelin çıkartması için arandığımızda da erkek tarafının kiralama hizmeti yapmayı o ana kadar unutmuş olmasını fırsat bilip fahiş fiyatlar söylemedik. Bizi bir ay önce arayan müşterimiz ile son dakikada arayan müşterimize aynı fiyatı veriyoruz. Yeter ki çağrıldığımız yere ulaşıp isteklerinizi karşılayabilelim. Bizim böyle bir durumda 10 tl gibi fazla kazanma derdimiz olmadı, bundan sonrada olmayacak.

Davul Zurnalı Gelin Çıkartma videolarımızı henüz izlemediyseniz bir göz atmanızı mutlaka tavsiye ederiz. Davul Zurna İle Gelin Çıkartma konusunda sektörünün en iyi firması ile programınızı gerçekleştirmek için acele edin. Davullu Zurnalı Gelin Çıkartma size bir telefon kadar yakın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?