0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

DAVUL ZURNA KİRALAMA – SSS

07 Aralık 2017
259 kez görüntülendi
DAVUL ZURNA KİRALAMA – SSS
Davul zurna kiralaması nasıl yapılır?
Davul zurna kiralamanızı sitemiz üzerinde ki telefon numaralarını arayarak yada site iletişim formalarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz
Davul zurna kiralama için rezervasyon gerekli mi?
Davul zurna kiralaması yapmak isteyen müşterilerimiz önceden rezervasyonlarını yaptırırlarsa kendilerinin menfaatine olacaktır. Firmamızın her ne kadar acil davul zurna kiralama hizmeti varsa da sağlıklı oluşturulan program sizin en özel gününüzü kafa olarak daha rahat geçirmenizi kolaylaştırır
Acil davul zurna kiralama ne demek?
Başka bir firmadan kiralama gerçekleştirdiğinizde davul zurna ekibinin programınıza katılmaması muhtemeldir. Maalesef bir çok firma size söz verdiği gün kendisine teklif edilen daha yüksek ücret için programınıza gelmemekte ve sizi mağdur etmektedir. Böyle durumlarda Başkent Organizasyon verdiğiniz adrese maksimum yarım saat içerisinde bir ekip çıkartmakta buna acil davul zurna kiralama denilmektedir.
Davul zurna ekibi programa mutlaka gelir mi?
Başkent Organizasyondan satın aldığınız her hizmet firmamızın garantisi altındadır. Konusunda uzman müzisyenlerimiz firmamızın maaşlı çalışanlarıdır ve programınıza katılamamaları onlarla aramızda yapılan sözleşmenin ihlal edilmesi demektir. Bu nedenle kiralamayı firmamızdan yaptıysanız hiçbir sorun yaşamadan ekibinizin verdiğiniz adrese geleceği kesindir.

Davulcu kime denir?
Davulcu davul çalgısında uzmanlaşmış, ve bu çalgıyı başarı ile çalan kişiye denir.
Zurnacı kime denir?
Zurnacı üflemeli çalgıda uzmanlaşmış ve bu çalgıyı çalarak geçimini sağlayan kişilere denir.
Davul zurna ekibi kime denir?
Davul zurna ekibi en az bir davulcu ve en az bir zurnacının bir araya gelerek oluşturdukları gruba denir.
Davul zurna ekibi kaç kişiden oluşur?
Davul zurna ekibinde bir davul ve bir zurnanın olması şart koşulur. Tercihinize göre bu ekipte 2 davul 1 zurna, 3 davul 2 zurna olabilir.
Neden yöresel kıyafetli davul zurna ekibi?
Davul ve zurna kulağa olduğu kadar gözede hitap etmelidir. Yöresel kıyafeti ile tek tip giyinerek karşınıza çıkan bir ekibin seyrine doyum olmaz. Bu nedenle firmamız Yöresel kıyafetli davul zurna ekibi kiralama hizmetini başlatmıştır.

Müzisyenlerimiz bahşiş toplar mı?
Bahşiş davul zurna çalan kişilerin adetidir. Verirseniz ücreti kabul eder. Yada misafir karşılamada böyle bir beklenti içerisinde olabilirler. Ancak Başkent Organizasyon müzisyenleri kimseyi rahatsız edercesine bahşiş toplamaz. Gelinin annesi, damadın babası diye bas bağırıp sizi zor durumda bırakmaz. Karşılama esnasında misafir yönünü başka bir yere çevirirse misafirinizin peşinden koşmaz.
Davul zurna ekibi ulaşımını nasıl sağlar?
Başkent Organizasyon müzisyenleri kaydınızı oluşturduğunuz adrese kendi araçları ile giderler. Program sonu kendi araçları ile geri dönerler ve ulaşım konusunda asla size zahmet vermezler.
Davul zurna ekibi sizden bir şey ister mi?
Programlarınıza katılan arkadaşlarımız sizden kesinlikle yemek, sigara, yol yada ekstra ücret gibi bir şey isteyemez. Bunların her biri işten çıkartılma sebepleridir. Markamız altında çalışan herkes firmamızın kurallarını ve kalite politikalarını kabul etmiştir.
Program uzarsa ekstra ücret ödermiyim?
Ne kadar hassas bir günde olduğunuzu biliyoruz. Bütün bu koşuşturmalarınızın arasında programınız bize söylediğiniz saatten 15 dakika erken başlamış yada 15 dakika geç bitmiş olabilir. Firmamız böyle durumlarda size yardımcı olarak asla ekstra bir ücret talep etmemektedir. Ancak bu gecikme saatleri bulursa küçükte olsa bir ücret toplam tutara eklenir.
Davul zurna ekibiniz her yöreye ait havaları çalabilir mi?
Evet. Her biri alanında uzman müzisyenlerimiz memleketimizin her yöresini ve havasını çalabilmektedir. Sizin özel bir isteğiniz varsa kiralamayı yaparken müşteri hizmetlerine konuyu belirtmeniz yeterli olacaktır.
Ankara'nın her bölgesine gidiyormuyuz?
Evet gidiyoruz. Ankara'nın her ilçesinde, her mahallesinde ki davul zurna işleriniz için bizi arayabilirsiniz.
Davul zurna ücretleri ne kadar?
Davul zurna ücretleri gerçekleşen kiralamanın türüne, kiralanacak müzisyen sayısına ve programın süresine göre değişiklik göstermektedir. Firmamız Ankara'nın en uygun fiyatları ile hizmet ettiğini garanti eder. Detaylı bilgileri müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.
Kredi kartı ve visa geçerli mi?
Firmamızdan satın aldığınız her hizmetin bedelini kredi kartı yada banka kartınız ile ödeybilirsiniz. Dilerseniz peşin fiyatına taksit seçenekleri ile 200 tl tutarında ki bir alışverişiniz için bile avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Güncel kampanyalarınız var mı?
Sürekli gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımız mevcuttur. Şu an davul zurna kiralamada %50 indirim ile hizmet veriyoruz. Size uygun kampanyayı web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Not: Kampanyalar peşin alımlarda geçerlidir.
Müzisyenlerinizin performanslarını önceden görebilir miyim?
Tabi ki evet. Davul zurna ekibimizin gerçekleştirdiği şovlar, çaldığı havalar ile ilgili görsel ve videoaları sitemiz üzerinde bulunan galeri linkini tıklayarak görebilirsiniz.
Gelin çıkartma ne demek?
Gelin çıkartma davul zurna kiralama hizmetine en fazla ihtiyaç duyulan organizasyondur. Davul ve zurna eşliğinde baba evinden çıkartılan gelinimiz ve erkek tarafı yöresel havalar ile düğün salonuna ekibimiz tarafından uğurlanır.
Sünnet için davul zurna kiralama yapılır mı?
Sünnet için davul zurna kiralaması yapmak davetlilerinizin eğlenecekleri bir program yapmaktır. Bu kiralama için bizimle iletişime geçin.
Asker uğurlama için davul zurna kiralanır mı?
Vatani görevlerini yapmak üzere yola çıkan gençlerimizi davul ve zurna ile uğurlamak onlara verilecek en güzel hediyedir. Çok uygun fiyata bu kiralamayı yapabilirsiniz.
Kına gecesi için davul zurna kiralanır mı?
Her özel günde olduğu gibi kına gecelerinde de davul zurna kiralaması yaparak gecenizin tam bir şölen havasında geçmesini sağlayabilirsiniz.
Nişan için davul zurna kiralanır mı?
Nişanlarınızın harika geçmesini sağlıyoruz. Sizde herkesten farklı olmanız için nişanınıza hemen bir davul zurna ekibi sipariş edin.
Gezi ve Eğlence için davul zurna kiralanır mı?
Davul zurna sadece düğünde, sünnette yada bir özel günde kiralanmaz. Biz millet olarak bu çalgılara gönülden bağlıyız ve seslerini duyduğumuzda dayanamayız. İster bir gezi olsun ister bir piknik olsun sınırsız eğlence için davul zurna kiralaması yapabilirsiniz.
Davul zurna kiralaması için kapora öder miyim?
Asla! Firmamız hiçbir kiralama işinde sizden ön ödeme yada kapora almaz. Anlaşılan ücreti program sonunda ekibimize ödersiniz.
Davul zurna ile kınaya baskın nedir?
Erkek tarafının kız tarafının kınasını davul ve zurna ile basma oyununa denir. Bu adet eğlenceli dakikaların yaşanmasına sebep olur ve herkese tavsiye edilir.
Hizmetinizden memnun kalmazsam ne yapabilirim?
Başkent Organizasyon sattığı her programın arkasındadır. Eğer müşterilerimiz herhangi bir sebepten dolayı hizmetimizden memnun kalmazsa koşulsuz şartsız parası iade edilir.
Resmi bir firmamıyız?
Başkent Organizasyon gerekli odalara ve vergiye kayıtlı, iletişim ofisi bulunan köklü bir kuruluştur.
Neden Başkent Organizasyon?
Bu soruya verebileceğimiz yüzlerce cevabımız var. Bu sebeple sizi kim olduğumuzu anlatmak ve daha yakından tanışmak için ana sayfamızda yer alan 'firmamız', 'kalite standartlarımız', 'hakkımızda', 'kurumsal değerlerimiz', 'ekibimiz', 'vizyonumuz', 'misyonumuz' gibi sayfalarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Bizimle ilgili detaylı bilgileri bu alanlarda bulabilirsiniz.
Davul zurna ekibi geç kalır mı?
Asla kalmaz. Firmamızın politikaları gereği bize verdiğiniz program saatinden en az yarım saat önce adreste oluyor ve sizi geldiğimiz konusunda bilgilendiriyoruz.
Davul zurna kiralama saatlik ücreti nedir?
Davul zurna kiralamanın saatlik ücreti hakkında tam bir standart yoktur. Detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.
Davul tamiri yapıyor musunuz?
Hayır. Firmamızda davul ve diğer hiçbir çalgının tamiri ve servisi yoktur.
Tek davulcu kiralayabilir miyim?
İsterseniz kiralamanızı tek davulcu olarak yapabilirsiniz.
Sadece zurnacı kiralanır mı?
Uygun görürseniz sadece zurnacı müzisyenlerimizi kiralayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?