0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

DAVUL ZURNA KİRALAMA FİYATLARI ANKARA

24 Ağustos 2017
239 kez görüntülendi
DAVUL ZURNA KİRALAMA FİYATLARI ANKARA

DAVUL ZURNA KİRALAMA FİYATLARI ANKARA

Bu güne dek çok şey yazıldı çizildi. Ancak hiç kimse makalemizde anlatacağımız konuyu asla ciddiyetle ele almadı. Gelelim artık Davul Zurna Kiralama Fiyatları Ankara sorusunun cevabını vermeye. Bizim kimseden saklayacak bir şeyimiz yok. Biz adamına göre fiyat da vermeyiz. Bu nedenle işin doğrusunu herkese ilan ediyoruz.
Davul Zurna Kiralama Fiyatları Ankara olarak yaptığınız aramalardan çok fazla bilgi edinemeden ayrıldığınızı biliyoruz.

Çünkü herkes zengin, fakir bölgeye göre fiyatlandırma yapıyor. Bu nedenle Davul Zurna Kiralama Fiyatları Ankara dediğinizde telefonda ki ses önce size nereden aradığınızı soruyor. Çünkü bu şahıslar Keçiören ile Çayyolu bölgesine farklı fiyat veriyor. Farklı fiyat derken aradaki mesafenin yol bakımından maliyetini kast etmiyoruz. Bunu mecburen herkes alacak. Ancak Keçiören deyince 200 Tl, Çayyolu deyince müşteri 800 Tl gibi bir fiyat çıkartmanın akla ve vicdana sığar bir tarafının olmadığını düşünüyoruz.

Davul Zurna Kiralama Fiyatları Ankara ile ilgili bizim politikalarımızı merak ediyorsanız açıklayalım.

1.) Ankara’nın her bölgesine 1 Davul + 1 Zurna kiralama fiyatımız: 250 Tl. Bu rakam asla farklı bölgelere göre değişiklik göstermez. Telefonda bizi deneyebilirsiniz. Aç gözlü değiliz. Mesleğimize aşığız.
2.) Merkezimize uzak ola her bölge için KM başına maliyet hesaplanır ve asla sizden aracımızın yaktığından daha fazla bir ücret talep edilmez. Ankara ilinin en uzak ilçesine gideceğimiz zaman gidiş ve dönüş ücreti de en fazla 60 tl Davul Zurna Kiralama fiyatı üzerine eklenir.
3.) Keçiören – Kızılay – Bahçelievler – Pursaklar gibi merkezimize yakın olan hiçbir bölge için asla ve asla ek olarak ulaşım ücreti talep edilmez.
4.) 2 Davul + 1 Zurna Kiralama ücretimiz Ankara’nın her bölgesine ekstra yol ücreti talep edilmeksizin 300 Tl dir.
5.) Bölgenizi erkenden bildirir, erkenden rezervasyonunuzu yaptırmanız durumunda bu fiyatlara indirim uygulanır ancak son günü bile kiralama işlemi yapsanız dahi asla bir kuruş daha fazlası talep edilmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?