0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÇORUM YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

24 Ağustos 2017
313 kez görüntülendi
ÇORUM YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

ÇORUM YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

Çorum Yöresel Davul Zurna olarak karşınızdayız. Sizlere alanımız ile ilgili profesyonel yardımlar sunuyoruz. Çorum Yöresel Davul Zurna Ekibi memleketiniz düğünlerinin değişmez parçası olmayı başarmıştır. Ankara Çorum Yöresi Davul Zurna Kiralama işini bizden başka kimse yapmamaktadır. Çorum Yöresi Davulcu işe alımlarımız da bütün hızı ile devam etmektedir. İş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlarımızı insan kaynakları departmanımıza bekleriz.

Çorum Yöresi Davul Zurna Kiralama Fiyatları konusunda size yardımcı oluruz. Aklınızda ki rakam tamda bizim sizden talep edeceğimiz rakam olur. Bir kaç kuruş için sizi kesinlikle zor durumda bırakmayız. Bu şekilde çalışarak belki 5 – 10 tl kaybederiz ama akabinde kalıcı dostluklar kazanırız. Bizim paradan daha fazla dosta ihtiyacımız var. Biz en büyük kazanımı insandan yana yaptığımızı düşünürüz.

Çorum Düğünleri ile ilgili internette doyurucu bir kaynak bu güne dek yoktu. Ama bundan sonra var. Çorum Sungurlu Düğünleri ile ilgili burada yer almayan ama olması gerektiğini düşündüğünüz her bilgiyi bize yorum olarak gönderin. T.C Yasalarına uygun olan her etik içeriği ekleyeceğimize söz veriyoruz. Hakaret içermeyen, yasa dışı bir oluşumu işaret etmeyen ziyaretçi paylaşımlarına burada daima yer var.

Çorum Düğün Yemekleri denildiğinde akla ilk leblebi gelir. Aslında yemek olarak değilde, hani düğünlerde çerez dağıtılır ya. Birde leblebinin anavatanın da düğüne konuk olduğunuzu ve çerez dağıtıldığını düşünün. 1001 çeşit aromalı leblebiler size en iyi deneyiminizi yaşatacak.

Çorum Yöresi Düğün Adetleri diğer bölgeler ile aynıdır. Çorum da geline verilen değer fazladır ama. Çorum yöresi gelinini sever, isteğini önemser ve yerine getirmeye çalışır. Bu güzide yöremiz bu anlamda bir çok yöreye taş çıkartır.

Çorum Yöresi Davul Zurna Kiralama – bütün çorumluların Başkentte ki çözüm ortağıdır. Çorum Yöresi Davul Zurna Ekibi tamamı Çorum – Sungurlulardan oluşan profesyonel bir ekiptir. Çorum Yöresi Davul Zurna Fiyatları sizlerin arzu ettiği seviyede tutulacaktır. Çorum Yöresi Davulcuları, Çorum Yöresi Zurnacıları en kalbi duyguları ile sizlere selam eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?