0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÇİÇEKLİ MAHALLE KONAĞI

07 Ocak 2020
27 kez görüntülendi
ÇİÇEKLİ MAHALLE KONAĞI

Çiçekli Mahalle Konağı çiçekli mahallesi, akten sokak No: 14’de çiçekli parkı içinde bulunmaktadır. Çiçekli Mahalle Konağı 150 kişiliktir. Bu sayıya bakıp, buranın küçük bir konak olduğunu düşünmeyin. Zira şu an faaliyette olan mahalle konaklarının içinde 50 kişilik olanlar bile vardır. Başkent organizasyon olarak sadece 2019 yılında çiçekli mahalle konağı ‘nda tam 45 kına organizasyonu yaptık. Bu mekanı gayet iyi biliyoruz. Eğer misafir sayınız çok fazla değilse rahatlıkla çiçekli mahalle konağından rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Kimi zaman çiçekli mahalle konağı 200 – 230 davetliye bile hitap edebilmektedir. Gelen misafirlerin bir kısmının erkek olacağını düşünürsek kadınlar alana rahatlıkla sığacaktır.

Eğer sizde kına, sünnet, nişan gibi her hangi bir organizasyonunuz için Keçiören mahalle konaklarından birini tuttuysanız ister komple organizasyon için olsun, isterseniz taht kiralama, ses sistemi kiralama gibi parça hizmetler olsun, hemen bizimle iletişime geçin. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla size yardımcı olalım. Zira her konakta olduğu gibi çiçekli mahalle konağı da boş olarak kullanımınıza sunulur. Keçiören merkezli olan firmamız çok düşük bedellerle sizlere hizmet ederek sürümden kazanma politikası izler. Merak ettiğiniz her şey için lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

Yukarıda çiçekli mahalle konağı ‘na ait görseller yer almaktadır. Unutmadan söyleyelim. Görsellerde yer almasa da konakta gelin odası, mutfak, wc ve mescit bulunmaktadır. Konak kiralamaları tek bir merkez üzerinden yapılmaktadır. Arzu ederseniz yazımızın ilk paragrafında yer alan adreslerden çiçekli mahalle konağı na gidebilir, kiralama ile ilgili her bilgiyi konak görevlilerinden alabilir, isterseniz konağı gezebilirsiniz. Ancak her türlü rezervasyon için Atapark Mahalle Konağına gidip sözleşme yapmanız gerekecektir.

ÇİÇEKLİ MAHALLE KONAĞI

Çiçekli mahalle konağı 2019 yılında hemen hemen her günü dolu olarak geçirmiştir. Kuşkusuz 2020 yılında da ilçemizin en yoğun mahalle konaklarından olacaktır. Bu sebeple rezervasyonunuzu erkenden yapmanızı öneririz. Zira gecikirseniz kayıt için gittiğinizde size artık yer kalmadığını söyleyebilirler.

Çiçekli mahalle konağı için hazırlanmış harika kına girişlerimiz bulunmaktadır. İzin verin sizinle tecrübelerimizi paylaşalım. Başkent Organizasyon Keçiören merkezli bir firma olduğu için ilçesine ve genel itibari ile mahalle konaklarının tamamına oldukça hakimdir. Bu bilgi birikimimizden ve tecrübemizden muhakkak yararlanın.

ÇİÇEKLİ MAHALLE KONAĞI

Çiçekli Mahalle Konağı diğer konaklarda geçerli olan kurallara sahiptir. Eğer bu kuralların tamamını net bir şekilde öğrenmek isterseniz Keçiören Mahalle Konakları isimli yazımıza bakabilirsiniz. Çiçekli mahalle konağı için genel bir değerlendirme yapacak olursak mevcut konaklar içinde organizatörlerimizden 10 üzerinden 6 alacaktır. Belediye tarafından kiralanan çok daha profesyonel ve aynı zamanda ücretsiz olan mekanlar da var. Sekmeler arasında gezinerek çiçekli mahalle konağı için olduğu gibi diğer mekanlar içinde ayrıntılı bilgi yazılarının olduğunu göreceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?