0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
26 Ağustos 2017
616 kez görüntülendi
ÇAYYOLU DAVUL ZURNA

ÇAYYOLU DAVUL ZURNA

Çayyolu Davul Zurna bu hafta Çayyolu – Beysukent de bir düğün gerçekleştirdi. Çayyolu Sürücü Kursu sahibi Onur bey ile Kızılay da hukuk bürosu bulunan Yasemin hanımın düğünleri Çayyolu – Meşrep mekanın da gerçekleşti. Çayyolu Davul Zurna Kiralama hizmetini düğünden çok daha önce satın alan Onur bey Çayyolu Davulcu ve Çayyolu Zurnacı arkadaşlarımızın düğün boyunca gösterdiği yakın ilgiden dolayı merkezimizi arayıp teşekkür etti. Çayyolu Davul Zurna Ekibi sahne aldığı her ortam ve mekanda fark yaratır. Bunu bir kez daha ispat edebilmiş olmanın haklı gururunu yaşadık.

Çayyolu Davul Zurna Kiralama Fiyatları konusunda bir çok firma Çayyolu müşterisini üzecek uygulamalarda bulunmaktadır. Firmaların hemen hemen hepsi davul ve zurnacı gönderimlerini Ankara’nın bir çok bölgesinde en fazla 200 tl den gerçekleştirir. Ancak bu tip firmalar arayan herkese önce programın nerede gerçekleşeceğini sorar. Eğer telefon eden tüketici bu anlamda Çayyolu bölgesinden aradığını belirtirse fiyat birden iki katına çıkar.

Biz bu tip uygulamaları haksız kazanç olarak görüyoruz. Evet Çayyolu gelir dağılımı baz alındığın da Ankara’nın en elit yerlerinden biridir. Ancak bunu fırsata çevirmeye çalışmakta iş ahlakının asla kabul etmeyeceği çok yanlış bir davranıştır. Sonuç itibari ile müşterimizin ne kadar parası yada ne kadar zengin olduğu bizi ne ilgilendirir! Burada yapılacak şey eğer ciddi bir firma olarak çalışıyorsanız Mamak bölgesine ekibinizi ne kadara gönderiyorsanız, Çayyolu bölgesine de o kadara göndermenizdir.

Profesyonel hiçbir kuruluşun insanların maddi durumuna göre seçim yaparak fiyat politikası uygulaması aklın ve mantığın alacağı bir uygulama değildir. Bizi arayan birinin geliri yüz bin tl de olabilir. Ancak tüketicinin gelir düzeyine göre böyle birine 200 tl lik bir hizmeti 600 tl ye satmak vicdan yaralayıcı kişiliksiz bir ticaret olacaktır.

Çayyolu Davul Zurna Ekibi bölge ayrımı yapmaksızın Ankara’nın her mahallesine aynı fiyat politikasını uygulamakta, arayan tüketicimiz ister Altındağ, isterse İncek te otursun hakkı ne ise yalnızca onu talep etmektedir. Bu kadar dürüst olmamız kısa zamanda Çayyolu Davul Zurna Kiralama alanında bizi en fazla tercih edilen organizasyon şirketi yapmıştır.

Çayyolu Davul Zurna Kiralama hiçbir zaman güveninizi boşa çıkartacak bir uygulama hayata geçirmeyecek, Çayyolu Davul Zurna Ekibi her daim müşterilerin bizden memnun kalması için elinden geleni yapacaktır. Çayyolu Davulcu arkadaşımız ister tarafınızdan yalnız kiralanmış olsun, isterse yanında Çayyolu Zurnacı da bulunsun davul performansını mutlaka sunacaktır. Çayyolu Davul Zurna hayata değer katmayı amaçlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?