0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

CANERİN SÜNNET DÜĞÜNÜ

22 Ağustos 2017
314 kez görüntülendi
CANERİN SÜNNET DÜĞÜNÜ

Eğer Esranın Gelin Çıkartma sı hakkında blog yazımızı okuduysanız apar topar Canerin sünnet düğünü için yola çıktığımızı da biliyorsunuzdur. Canerin sünnetinde neler mi yaşandı? Hadi başlayalım anlatmaya.

Canerin sünnet düğünü hamamönünde bir konaktaydı. Firmamızdan aldığımız direktif doğrultusunda mekana yarım saat önce ulaşıp aileye telefonla geldiğimize dair bilgi verdik. Biz geldikten on – on beş dakika sonra yavaş yavaş misafirlerde gelmeye başladı. Zurnacı arkadaşımız ile misafirleri karşılamaya başladık.

Canerin ailesi Karadenizli idi. O yüzden davul zurna havalarının çoğu bu yöreye ait şarkı, karşılama ve türkülerden oluştu. Canerin ailesi firmamızdan hayal kahramanları ve palyaço kiralaması da yapmış. Konusunda uzman animatör arkadaşlarımız çocukları bir araya toplayarak oyun alanına götürdüler. Bu sayede hem çocuklar hiç sıkılmadı ve ebeveyinlerini hiç rahatsız etmediler. Anne ve babalarda rahat rahat oynadılar, güldüler.

Mekanın mistik havası ve Başkent Organizasyonun profesyonel salon süslemesi bir araya gelince görsel anlamda tam bir şov oluştu. Eee bizimde davul zurna şovumuz olmasaydı sanki birazcık bir şeyler eksik kalacaktı bizce 🙂

Aile hizmetimizden o kadar memnun kaldı ki bizimle birlikte firma yöneticilerimize hediye gönderip çok teşekkür ettiklerini söylediler. Bizde onları mutlu etmenin hazzı ile evlerimize doğru yola çıktık. Umarız düğününde de görüşürüz Caner!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?