0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BÜŞRA’NIN KINA GECESİ

18 Aralık 2017
448 kez görüntülendi
BÜŞRA’NIN KINA GECESİ

BÜŞRA’NIN KINA GECESİ

Eryaman göksu park katre cafe de Büşra hanımın kına gecesini yaptık. Mekan sahipleri bile bizim gördükleri en iyi organizasyon firması olduğumuzu söylediler. Büşra hanım şehir dışına gelin gidecekti. Onun kınası bu anlamda kendi misafirleri açısından daha hüzünlü geçiyordu. Standart paketlerimizin aksine Büşra hanım 6 kına nedimesi istemişti. Arkadaşlarımız kapıda göründüğü anda salonda ki hava birden değişti.

Kendine özel seçtiği şarkı ile cafeye göl tarafından giriş yapan gelinimiz o kadar güzeldi ki sanki gök yüzünden bir yıldız yeryüzüne inivermişti. Gelin girişi ile devam eden programımızda küçük bir aksilik yaşandı. Cafe ses sistemi birden bozulu vermiş herkes ne yapacağını şaşırmıştı. Bu sorun aileyide Büşra hanımıda ziyadesi ile üzdü. Cafe görevlileri bütin uğraşlarına rağmen ses sisteminin yeniden çalışmasını sağlayamıyordu. Dakikalar geçtikçe sinirlerde gerildi.
Aslında aileye içerisinde ses sistemi, dj kabini ve bayan bir dj olan paketimizi daha ilk görüşmemizde sunmuştuk. Fakat ailemiz mekanın ses sistemini denediklerini, kendilerine yeterli geldiğini söylediler. Bu yüzden talep gelmediği için bizimde böyle bir hazırlığımız yoktu.
Organizatörlerimiz yaşanan problemi kendi problemleri kabul edip hiçbir beklenti içerisinde olmaksızın Büşra ve ailesine yardım etmek için uğraşmaya başladı. Köklü bir kuruluş olmamızın avantajlarını kullanarak bölgeye yakın organizasyon firması olan arkadaşlarımızdan yardım istedik. Merkeze tekrar araç gönderip sistemi aldırmak çok uzun sürecekti. Nihayet tanıdığımız bir organizasyon şirketi yardım çağırılarımıza geri dönüp kısa sürede ses sistemini adresimize getirdi.
Biz bu hizmet için bir tl bile ekstra ücret talep etmedik biliyormusunuz? Bizim için hiçbir ücret gelinimizin bir damla göz yaşına değmez. Ve bulunduğumuz her yerde bir sorunla karşılaşırsak bizimle alakalı olmasa bile sorumluluk üstlenip, çözüm odaklı çalışırız. Bilgi ve tecrübemiz ile problemlerin üstesinden gelir, herkesin anın tadını çıkartmasını sağlarız.
Nitekim bir kez daha böyle oldu. Ses sorunun kısa zamanda çözüme ulaşması ile kınamız olanca şaşası ile devam etti. Sergilenen oyunlar davetlilere keyifli dakikalar yaşatırken davul zurna ekibinin sahne alması ile eğlence tavan yaptı. Başkent Organizasyon getirdiği bütün ekipman ve aksesuarları davetlilere dağıttı. Oryantal kemerlerini bellerine takan kızlar inanılmaz figürler sergiledi. Paket dahilinde olan kına tahtımız bütün görkemi ile göl manzarasına karşı kurulu vaziyetteydi. Büşra hanım yakınları ile tahtımıza oturarak bol bol fotoğraflar çekindi. Rakkas – roman havaları nedime dans ekibi tarafından sergilendi. Yoğun istek üzerine nedime kızımız Güler harika bir kolbastı şova imza attı. İşte bit kına organizasyonu daha böylece sona erdi. Sizde kendi gecenizde her şey kusursuz olsun istiyorsanız bizi arayın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?