0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BUGÜN MERVE’NİN KINASINI YAPTIK

22 Ağustos 2017
438 kez görüntülendi
BUGÜN MERVE’NİN KINASINI YAPTIK

Bugün Eryaman da Merve’nin kınasını yaptık. Kına Gecesi için aylar öncesinden hazırlanmaya başlayan kızımızın salona ilk girdiği andan itibaren bütün heyecanı görülmeye değerdi. Merve Ankara da binlerce kişinin yaptığı gibi Kına Gecesi ile ilgili bütün organizasyon için firmamızı görevlendirmişti.

Uzun ve yorucu çalışmalarımızın ardından nihayet program günü geldi çattı. Program ile ilgili her detayı daha önce Merve ve ailesine sunmuştuk. Ortam süslemesi ve kına dansları ile ilgili bir çok prova gerçekleştirdik birlikte. Günün öneminden olsa gerek Merve’nin hep heyecanla karışık korkuları vardı. ‘Ya bir şeyler ters giderse’ diye.

Ama gitmedi. Hep birlikte bütün gece güldük, yedik, eğlendik ve oynadık. Bizde en az Merve ve ailesi kadar Kına Gecesi boyunca heyecanlı ve telaşlıydık. Dillere destan bir gece oldu. Bütün misafirler tebrik etmeye geldiklerinde daha önce hiç böyle bir kına gecesi görmediklerini, kendi düğünlerinde bile bu kadar eğlenmediklerini söyledikler. Merve’nin ailesinin gururuna bizde ortak olduk.

Merve ile artık sıkı bir bağımız var. Uzun yıllar görüşmeyi planlıyoruz. Çocuklarının doğum günü içinde bizden yardım alacağını söyledi 🙂 Bilmenizde hiçbir sakınca yok. Merve’nin çocukları için üstlendiğimiz bütün organizasyon Merve’ye hediyemiz olacak. Bu şimdilik süprizzz…

SONSUZ MUTLULUKLAR DİLERİZ MERVE

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?