0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BEYSUKENT DAVUL ZURNA

31 Ağustos 2017
335 kez görüntülendi
BEYSUKENT DAVUL ZURNA

BEYSUKENT DAVUL ZURNA

Beysukent Davul Zurna Kurban Bayramının arefe günü de çalışmalarına devam etti. Beysukent Davul Zurna Kiralama ister resmi, ister dini tatil olsun müşterilerini mağdur etmiyor. Beysukent Davul Zurna Ekibi hiçbir ekstra ücret talep etmeden tatil günlerinde bile isteğiniz doğrultusunda programlar gerçekleştiriyor. Beysukent Davul Zurna Kiralama Fiyatları bayram günleri de, hafta sonları da, hafta içleri de hep aynı. Beysukent Davulcu ve Beysukent Zurnacı tek bir telefonla ziyaretlerini yarıda kesip Akın Beyin nişan organizasyonuna katıldı.

Beysukent – Angora Evlerinde hoş bir restaurantta gerçekleşen nişan törenine çiftlerin akrabaları, arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı. Gelen misafirlere yemek yanında ordövr tabağı ikram edilirken, içecekler sınırsızdı. Arefe günü olması nedeni ile alkollü içecek ikramını ret eden Akın bey, eğlencenin ve protokolün çok ağır olduğu bir törene ev sahipliği yaptı.

Yemeklerin yenilmesi ile restaurant orkestra görevleri piyano, keman ve çan çaldı. Yemek esnasında devam eden yemek müziği birden yerini klasik müziğe bıraktı. Beysukent Davul Zurna sahneye çıkma zamanını beklerken garsonlar yeni gelen misafirlere yemek ikramına da devam ediyordu. Arefe günü olması sebebi ile program davetiyede yazan saatten bir çok misafirin gecikmesi sebebi ile 1 saat geç başladı. Mesai saatinin bitimiyle salonun büyük bir kısmı da dolmuştu.

Aslında Akın Bey davul zurna kiralama için bazı müşterilerimizin de yaptığı gibi doğru dürüst bir araştırmaya girmemiş, anlaştığı kişiler hakkında araştırma yapmamış, ilk ulaştığı kişilerden de kiralama hizmeti almıştı. Nişan Töreninin başlamasına 30 dakika kala anlaştığı kişilerin gelememesi üzerine ısrarla telefon eden Akın bey maalesef kimseye ulaşamamıştı. Ne yazıktır ki kendine müzisyen diyen bu ahlaksızlar gelmeyeceklerini bildirmeye dahi tenezzül etmemiş, Akın Beyin ısrarlı aramalarına karşılık olarak ta telefonlarını kapatmışlardı.

Akın Bey bizimle iletişime geçtiğinde sadece nişana 15 dakika kalmıştı. Bize saati verince hiç başka bir şey konuşmaya fırsat bulamadık. Akın Bey ümitsiz bir şekilde gelip gelemeyeceğimizi sordu. Gelebileceğimizi söyleyince şaşırdı. Daha sonra bu acil hizmetin maddi olarak kendisini ne kadar zor durumda bırakacağından endişe duymuş olacak ki, daha tedirgin bir sesle ücret konusuna girdi.

Bir müşterimiz zor durumdaydı. Önceliğimiz onu bulunduğu durumdan kurtarmaktı. Üstelik her geçen saniye Nişan Töreninin başlama saatine doğru ilerliyor ve işimizi zorlaştırıyordu. Telefonda detayları konuşmamalı derhal adresi alıp ekibimizi yönlendirmeliydik. Kendisine hizmetimiz için gönlünden ne geçerse verebileceğini, firmamızın biri mağdurken asla bir fiyat belirleyemeceğini, isterse ilk anlaştığı ekip ile ne kadara konuştuysa onu ödeyebileceğini, bizim kendisine sadece yardımcı olmaya çalıştığımızı bildirdik. Hatta kendisi misafirlerine ve kız tarafına mahcup olmasın yeterdi. Biz ücret talep etmeden de gelirdik.

Bütün bunları duyan Akın Beyin şaşkınlığı dahada arttı. Başkent Organizasyon kurulduğu günden bu yana bilinen bütün ticaret kurallarını alt üst ediyor, çoğu zaman zararına bile isteyerek iş yaparak sadece insan odaklı çalışıyordu. Herkesin yabancı olduğu bu sistem ilk duyanlar açısından şaşkınlık verici, hayret uyandırıcı bir olaydı.

Akın bey ile görüşmemizi sonlandırır sonlandırmaz derhal ekibimiz ile temasa geçtik. Kendileri büyük bir şans ile Akın beyin nişanının olduğu yere çok yakınlardı. Ekibimiz zaten Beysukent Davul Zurna ekibi idi ve onlarda Beysukentte oturuyorlardı. Mekanı da biliyorlardı. Hatta daha geçen hafta aynı mekanda bir sünnet organizasyonu gerçekleştirmiş, iki gün öncede başka bir nişana aynı yerde katılım sağlamışlardı.

Beysukent Davul Zurna adres bilgilerini daha biz göndermeden yola çıkmıştı. Beysukent Davul Zurna Ekibi onlarla görüşmemizin 7. dakikasında nişan alanına geldiklerine dair seslendirmeyi firmamıza ait kulaklıklarından yaptılar. Beysukent Davul Zurna Kiralama yı Akın bey ilk anlaştığı ekip sanmış. Bizimle görüştükten bu kadar kısa sürede arkadaşlarımızın orada olabileceğine ihtimal vermemiş. Beysukent Davul Zurna Kiralama Fiyatı ile ilgili Akın beyin ekstra ücret ödeme teklifleri tarafımızdan ret edildi. Beysukent Davulcu arefe günü ziyaretlerini yarıda keserek alelacele nişan yerine intikal etmişti. Beysukent Zurnacı ise istirahatini bölüp yola çıkmıştı. Arkadaşlarımıza fedakarlıklarından dolayı teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?