0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BEYPAZARI DAVUL ZURNA

08 Ekim 2017
240 kez görüntülendi
BEYPAZARI DAVUL ZURNA

BEYPAZARI DAVUL ZURNA KİRALAMA

Beypazarı Davul Zurna Beypazarı halkının daima en iyiyi hak ettiğini düşünmektedir. Beypazarı Davul Zurna Kiralama bölgede ki çalışmalarına bu inançla devam etmektedir. Beypazarı Davul Zurna Kiralama Fiyatları herkes bu şölenden yararlanabilsin diye çok ucuza sizlerle’dir. Beypazarı Davulcu arkadaşımızın memleketi Beypazarı’dır. Dolayısı ile Beypazarı Zurnacı ile birlikte ilçenin müzik kültürünü çok iyi bilmekte, düğün sahiplerinin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Beypazarı Davul Zurna Ekibi sizlerle aynı topraklarda büyümüş, aynı havayı solumuş, efkarlandığında aynı müzikleri dinlemiş, aynı adet ve törelerle yoğurulmuş başarılı bir ekiptir. Zamanın değişen şartlarına ayak uyduran müzisyenlerimiz düğün yapan kişilerin taleplerini iyi analiz etmiş, şarkı ve türkü programını buna göre dizayn etmiş, hazırladığı şovlarla popülerlik kazanmış çağdaş müziğin temsilcilerindendir.

Son  yıllarda bir çok yörede olduğu gibi Beypazarı Davul Zurna konusunda da alttan gelen kuşak müzisyen çıkartamamakta’dır. Yeni nesil bize atalarımızdan yadigar olan geleneğimize sırt çevirmiş, sektörümüzü meslek olarak icra etmek anlamında davul ve zurnaya sırt çevirmiştir. Bu durum bütün ülke geneli baz alındığında aynı olup, davul ve zurna kültürü unutulmaya yüz tutmuş toplum mirası olarak karşımızda durmaktadır.

Beypazarı Davul Zurna müzisyenleri babalarından, dedelerinden devir aldıkları davul ve zurnaları ile harikalar yaratmakta, sadece bu işten kazandığı para ile evlerinin geçimlerini sağlamaktadır. Davulculuk ve Zurnacılık işini benimseyerek gururla gerçekleştiren müzisyenlerimiz kültürümüzün yaşaması konusunda elinden geleni yapmaktadır.

Beypazarı Davul Zurna kendi çekirdek kadrosunu yetiştirmeye çalışarak işine sahip çıkmaya devam etmektedir. Beypazarı Davul Zurna Kiralama yapan herkes bulabilecekleri en iyi ekip ile karşılaştıklarından emin olabilir. Beypazarı Davulcu davul çalarken çekilen videolarını sitemizden izleyebilirsiniz. Beypazarı Zurnacı 11 yıldır düğünlerde zurna çalmaktadır. Beypazarı Davul Zurna Ekibi aranarak Beypazarı Davul Zurna Kiralama Fiyatı hakkında bilgi alınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?