0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
29 Ağustos 2017
429 kez görüntülendi
BATIKENT DAVUL ZURNA

BATIKENT DAVUL ZURNA KİRALAMA

Batıkent Davul Zurna bölgenin özellikle son on yılda kaydettiği gelişme neticesinde bundan tam 7 sene önce faaliyetlerine başlamıştır. Batıkent Davul Zurna Kiralama kurulduğu ilk günden bu yana başarısı ve uyguladığı fiyat politikaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Batıkent Davul Zurna Ekibi açıldıkları ilk andan itibaren işlerini titizlikle yönetmiş bölgenin değişmez Batıkent Davulcu ve Batıkent Zurnacı sını olmuştur. Batıkent Davul Zurna Kiralama Fiyatları ile herkesin gönlünü fetheden tanıtım acentesi bugün bölgenin aranan, arzulanan tek ekibidir.

Batıkent Davul Zurna Kiralama açılışına ülkemizin önde gelen sanatçı, siyasi, gazeteci ve ulusal basının güzide temsilcileri katılmış, açılış bile ülke gündemine bomba gibi düşmüştür. İlk yerleşim mahallesinden, kardelene, ostimden, çakırlara sınırların her sokağında mutlaka bir davete katılan sanatçılarımız, tüketicilerimizin gösterdiği ilgi ve alakaya daima layık olmaya çalışmıştır.

Tam 30 yıldır Ankara’nın her bölgesine hizmet götürsek te, Batıkent şubemiz daha öncede belirttiğimiz üzere bundan 7 yıl önce faaliyete girmiştir. Yatırımlarını aralıksız sürdüren firmamız o dönemlerde Batıkent teki hızlı yükselişi herkesten önce fark etmiş ve coğrafyayı hizmet sahasına dahil etmiştir. Aynı yıllarda bir çok kişi yaptığımız işi beğenmeyip firmamızı dönüşümü olmayan bir yatırım yapmak konusunda eleştirmiş ancak aradan geçen zaman haklılığımızı her konuda olduğu gibi yine ortaya koymuştur.

Keşif ekibimizin tahminleri ve öngörüleri çok kısa zamanda doğru çıkmış bölge birbiri ardına yükselen siteler ve sosyal tesislerle donatılmıştır. Cafe, okul, kreş, avm açılışları ardı ardına yapılmış bir zamanlar bizim dışımızda kimsenin beğenip yüzüne bakmadığı, yatırım yapmaktan çekindiği Batıkent Ankara’nın yükselen değeri olmuştur.

Çakırlar bölgesine ilk tuğlalar konulurken Batıkent Davul Zurna oradaydı. Bu sitelere ilk taşınan gelinlerimizi davullu zurnalı eğlencelerle Batıkent Davul Zurna Ekibi yerleştirdi. Hiç mübalağaya gerek yok! Batıkent Davul Zurna Kiralama belkide sizden önce bölgede vardı.

Böyle bir geçmişimiz var Batıkent te. Şimdi sırası ile bizimle aynı işi yapan firmalar Batıkentte bir pazar oluşturmak için birbirleri ile yarışıyor. Halbuki biz bölgenin ışığını ve potansiyeli gördükten sonra yatırım gerçekleştirmedik. Biz bu potansiyelin oluşması için bizzat yardım ettik. Şimdi hane başına bir organizasyon firması da düşse, değerli Batıkent halkı bizi çok farklı bir yere koyuyor hamd olsun.

Batıkent Davul Zurna bugün onlarca iş alıp, bütün işleri anlının akı ile gerçekleştirebiliyor. Batıkent Davul Zurna Kiralama yapacak olan herkese, alanımızı iyi araştırmalarını tavsiye ederiz. Gerekli araştırma yapılırsa Batıkent Davul Zurna Ekibi nde karar kılınacağından eminiz. Batıkent Davul Zurna Kiralama Fiyatları kendi sektörümüzde alabileceğiniz en uygun fiyatlardır. Batıkent Davulcu çok ucuza hemen kapınızda. Dilerseniz davulcunun yanına birde Batıkent Zurnacı kiralayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?