0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BAŞKENT DAVUL ZURNA KİRALAMA

23 Ağustos 2017
368 kez görüntülendi
BAŞKENT DAVUL ZURNA KİRALAMA

BAŞKENT DAVUL ZURNA KİRALAMA

Başkent Davul Zurna Kiralama adından da anlaşılabileceği gibi yalnızca Ankara da faaliyet gösteren bir firmadır. Başkent Davul Zurna Kiralama Ekibi uzman davul, zurna, ney, seymen ekiplerinin bir araya gelmesi ile kurulmuş ülkemizin en iyi grubudur. Başkent Davul Zurna Kiralama Fiyatları konusunda alanımızın en uygun ve en doğru fiyatlandırmalarını biz yapıyoruz. Bünyemizde çalışan bütün ekip maaşlı personelimiz olduğu için en rekabetçi fiyatları tüketiciye biz veriyoruz.

Başkent Davul Zurna kurulurken sizlere hizmet sunacak her grubumuzu özenle seçtik. Adli sicil kaydından tutunda, bugüne dek iş yaptıkları bütün program sahipleri ile birebir görüşerek haklarında karar kıldık. Konuşmalarına, giyimlerine özellikle dikkat ettik. Kişiliklerine, müşterilerimizle olan iletişimleri üzerine titizlikle eğilerek sizlere hizmet vermeyi hak edecek kişiler olup olmadıklarını sorguladık.

Başkent Davul Zurna Kiralama Ekibi aklınıza hayalinize gelmeyecek yüzlerce değerlendirmeden geçerek aramıza katıldı. Bütün bu uğraşa ve en iyiyi arama arzumuza rağmen mesleğimizin ilk başlarında nahoş bulduğumuz bazı arkadaşlarımız oldu. Gelen müşteri yorumlarına dayanarak bazı müzisyenlerimizle çalışmalarımızı sonlandırdık. Geriye en yenisi on yıldır bizimle çalışan Ülkenin en iyi müzik grubu kaldı.

Başkent Davul Zurna Ekibi olarak yaptığımız çalışmaları hizmet kalitemizi sürekli artırarak müşteri memnuniyetini olağandan da yukarıları çıkarmayı amaçladık. Bu sebeple Başkent Davul Zurna Ekibinin sürekli eğitimlerden geçirilerek hayata bakış açılarını değişmesini sağladık. Sürekli gerçekleştirdiğimiz kurslar ve seminerler ile sadece müşterilerimize olan iletişimlerini değil, kendi yaşamlarını değerli kılacak yaklaşımlar edinmelerini sağladık.

Özel psikologları mızla çapraz testlere soktuk ve öfke kontrol programlarına dahil ettik. Özel diksiyon dersleri almalarına yardımcı olarak hem sizinle daha iyi anlaşmalarını sağlamaya, hemde hayatları için kendilerine değer katmalarına vesile olduk.

Şimdi değerli site ziyaretçisi! Bütün bu çalışmalardan, bunca emekten, Türkiye’nin her bölgesinde binlerce olumlu referanstan sonra programınızı böyle bir ekibin gerçekleştirmesini istersiniz, yoksa dışarıda ne olduğunu bilmediğiniz, asla hatasının arkasında duramayan her hangi bir çalgıcının mı? Bizce sizde binlerce insanın yaptığı gibi bizi tercih edeceksiniz. O zaman daha fazla beklemeyin. Hemen arayın. Çünkü biz sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Başkent Davul Zurna Kiralama fiyatları sadece uygunluk anlamında davul zurna sektöründe değil, palyaço kiralama orkestra kiralama, kına kızı kiralama konusunda da en uygun fiyatları sizler için paket olarak kullanımınıza sunmuştur. Eğer dilerseniz organizasyonlarının için palyaço da kiralayabilir program esnasında çocukların oyunu ve sahneyi engellemesinin önüne geçebilirsiniz.

Başkent Davul Zurna değerli çözüm ortaklarına bizi sizinle buluşturduğu için çok teşekkür eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?