0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BARTIN YÖRESİ DAVUL ZURNA

24 Ağustos 2017
460 kez görüntülendi
BARTIN YÖRESİ DAVUL ZURNA

BARTIN YÖRESİ DAVUL ZURNA

Bartın Yöresi Davul Zurna arıyorsanız sizi tebrik ederiz. Çünkü bu ve her konuda sizin her ihtiyacınıza cevap verecek portal’a an itibari ile ulaştınız. Bartın Yöresi Davul Zurna Kiralama pakeketimiz ile artık kafanız rahat edecek. Bartın Yöresi Davul Zurna Ekibi sizleri program boyunca asla yalnız bırakmayacak. Ankara Bartın Davul Zurna Kiralama sını firma olarak yalnızca biz gerçekleştiriyoruz.

Bartın Yöresel Davulcu, Bartın Yöresel Zurnacı sadece müzik bilgisi ile değil giyim ve kuşamı ile de program boyunca dikkatleri üzerine çekecek. Bartın Yöresi Düğünleri – Karadeniz insanının hayatını anlatan çok önemli bir kıstastır. Bartın Yöresel Düğün Törenleri için genellikle açık havalar tercih edilir.

Bu açık alan yeri geldiğinde köy meydanı, yeri geldiğinde sokak, yeri geldiğinde ise bir kır düğünü tesisi olabilir. Bartın insanı eğlenirken bir salona tıkılıp kalmak istemez. Belkide bu yüzden Bartın Köy Düğünleri bütün ülkede büyük bir üne kavuşmuştur ve içerisinde düğün kelimesi geçen en fazla arama motorlarında aratılan düğün çeşitleridir.

Bartın Yöresi Düğün Yemekleri balıklı yemekler olarak karşımıza çıkmaktadır. Editörümüz böyle bir düğünde balıklı pilavı yemeye doyamadığını söylemiştir. Bartın düğün Adetleri ne göre hazırlanan yemekler oldukça zahmetli yemeklerdir. Yemekler hazırlanırken ortaya çıkan uğraşın yanı sıra maddi olarak ta bir çok düğün yemeğine göre keseyi yorar cinstendir.

Bartın Düğünü Nasıl Yapılır sorusu bile bilen birisini heyecanlandırmaya yetmektedir. Bartın – Karadeniz bölgesinin incisidir. Hem Ankara’ya olan yakınlığı, hemde içinde deniz barındırması ile bir çok tatilcinin de uğrak yeridir. Bartın Denizi yılın çok büyük bir kısmında dalgalı iken iyi yüzme bilmeyenlerin bu denizlere girmemesi tercih edilir. Bartı’nın denize kıyısı olan İnkum ve Amasra ilçeleri herkes tarafından bilinen bölgelerdir.
Bartın Yöresi Davul Zurna arıyorsanız sizin için temin edebiliriz. Ankara Bartın Yöresel Davul Zurna Kiralama istediğiniz saat aralıklarında tarafımızdan kiraya verilir. Bartın Yöresel Davul Zurna Kiralama Fiyatları oldukça uygun bedellerle gerçekleşir. Bartın Yöresel Davulcu ve Bartın Yöresel Zurnacı, yöresel kıyafetleri, tek tip kostümleri ve ekipmanları ile bir telefonunuzla istediğiniz yere gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?