0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
26 Ağustos 2017
342 kez görüntülendi
BALGAT DAVUL ZURNA

BALGAT DAVUL ZURNA

Balgat Davul Zurna yine bir telefonun ardından 8. caddede bulunan bir dairede Elif’in kına gecesine konuk oldu. Balgat Davul Zurna Kiralama işlemini gelinin ailesi Elif hanıma süpriz olması için kendileri yaptı. Ve ailemizin düşündüğü gibi katılımımız sadece Elif için değil, bütün konuklar için harika bir süpriz oldu. Balgat Davul Zurna Ekibi salona girer girmez Elif şaşkınlığını gizleyemedi. Balgat Davulcu ve Balgat Zurnacı düğün havalarını çalmaya başlar başlamaz rutin ve sıradan geçen kına gecesi çok farklı bir eğlence gecesine dönüştü.

Balgat Davul Zurna denilince aklınıza sadece bay müzisyenlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz nişan, gelin alma, düğün gibi klişe programlar gelmesin. Yazımızda örneklendirdiğimiz gibi Elif Hanımın kına gecesini Bayan Davulcu ve Bayan Zurnacı gerçekleştirdi.

Belki daha önce duymadınız ve görmediniz. Son yıllarda kına gibi organizasyonların çok farklı şekilde yapılıyor olması firmamızı harekete geçirdi. Aslında bir çok yeniliği sektöre biz getirdik. Mesela Kına Konuşma Balonları ilk defa bizim organizasyonlarımız da kendi müşterilerimiz için oluşturduğumuz bir yenilikken kısa süre içerisinde sürekli izleniyor ve takip ediliyor olmamızın dezavantajı ile diğer firmalarında bünyesine kattığı bir yenilik oldu.

Biz bununla da kalmadık. Bundan tam 10 yıl önce ilk defa Esra Hanımın kına gecesinde kendi eğittiğimiz kına kızlarımızı kullandık. Kızlarımız ilk defa o gece sahne aldı. Tabii sahne almadan önce davul ve zurna çalmadan daha farklı onlarca eğitimden geçtiler. Sadece kursunu başarı ile bitiren kızlarımız ile yolumuza devam ettik. Kızlarımız aynı zamanda roman havası, yöresel oyunlar gibi birlikte oynayabilecekleri bir çok kursuda tabi tutuldu.

Daha sonra sektörde yaptığımız anket ve kamuoyu araştırmalarına dayanarak tüketici beklentilerini oldukça iyi analiz ettik. Araştırma sonuçları yöresel kıyafetli bir kızın kapıda gelen misafirlere lokum ve gül suyu ile karşılanmasının beklenen bir hizmet olduğunu gösterdi.

İşin bu noktasında şirket yöneticileri günler süren toplantılar gerçekleştirerek kına kızı organizasyonu ile bugün her tarafta kullanılan organizasyonun son formatını oluşturdu. Şimdilerde bir çok firma bizim on yıl önce yaptığımz çalışmaları yenilikmiş gibi müşterilerine aynen sunmakta, işin acı tarafı program formatımızı hiçbir değişiklik yapmadan aynen kullanmaktadır.

Balgat Davul Zurna yaptığı her işte bu kadar taklit edilen, örnek alınan, pazarına yön veren lider bir kuruluşun Balgat Davul Zurna Ekibi dir. Bizde süprizlere asla yer yok. Balgat Davul Zurna Kiralama Fiyatı olarak sizinle anlaştığımız rakam ne ise, program sonu ödeyeceğiniz rakamda odur. Ama fala çaldık, ama program bir saat uzun sürdü, yok geç başladı, yok erken bitti gibi mazeretler Balgat Davulcu ve Balgat Zurnacı nın asla size sunacağı mazeretler olamaz. Balgat Davul Zurna Kiralama ekibi yaptığı her davranışın, konuştuğu her sözün firma tarafından yaptırımını iyi bilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?