0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
08 Ekim 2017
288 kez görüntülendi
BALA DAVUL ZURNA

BALA DAVUL ZURNA KİRALAMA

Bala Davul Zurna bölgemizin konjektörünü içeren alt yapısı ile sizlerle. Bala Davul Zurna Kiralama dilerseniz kürt oyunları ve halayları, dilerseniz yöresel oyunları ile gününüze renk katmakta Bala Davul Zurna Ekibi eğer sizinle anlaştıysa o gün kesinlikle orada olur. Bala Davulcu kiralayan hiç kimse acaba müzisyen gelir mi? endişesi yaşamaz. Bala Zurnacı da randevularına sadık, güvenilir müzisyendir.

Bala Davul Zurna İlçemizin resmen Türkiye’nin hikayesi olduğunu düşünmektedir. Yüzyıllardır ilçemizde Kürt ve Türk vatandaşlar kardeşçe yaşamaktadır. Yaklaşık 3000 yıldır birbirinden kız alıp vererek içli dışlı akraba olan aileler ilçeyi birlikte kalkındırmış ve tarihlerine yakışır hoşgörü ile insani ilişkilerini sürdürmüştür. Bu bağlamda evlerde kurulan düğünlerde kimi zaman uzun Kürt havaları duyulmuş, kimi zaman Türk gelenek ve göreneklerine ait notalar ortalığı inletmiştir.

Bala Davul Zurna Kiralama yapmak isteyen herkes düğününe gelecek olan sanatçıların donanımlarına dikkat etmelidir. Çünkü bölge müzikleri diğer bölgelerden çok farklı bir değer arz eder. Kürt vatandaşlarımız halay ağırlıklı oyunları sever. Halaya kalkan insanın haddi hesabı olmaz. Bu halay havaları parça parça çalınmaz. Bir başladı mı zurna ötmeye, davul vurmaya en az bir saatlik kesintisiz bir müzik ziyafeti başlamış demektir.

Bala Davul Zurna rahatlıkla programlarınızı çıkartabilecek donanıma sahiptir. Bala Davul Zurna Kiralama sözleşilen gün ve saatte programın gerçekleşeceği mekanda olacaktır. Bala Davul Zurna Kiralama Fiyatları 1.5 saate kadar 250 tl olarak ücretlendirilir. Bala Davulcu ve Bala Zurnacı 4 saat kiralama ücreti sadece 400 tl dir. Bala Davul Zurna Ekibi ustalığı tescillenmiş müzisyenlerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?