0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
28 Ağustos 2017
406 kez görüntülendi
BAĞLICA DAVUL ZURNA

BAĞLICA DAVUL ZURNA

Bağlıca Davul Zurna görev sınırları içerisinde en fazla tercih edilen Bağlıca Davul Zurna Ekibi ne sahiptir. Bağlıca Davul Zurna Kiralama  olarak en yakın rakibimizden tam 35 kat daha fazla iş alıyoruz. Rakiplerimizle aramızda dağlar kadar fark olmasında ki en önemli nedenlerden biride Bağlıca Davul Zurna Kiralama Fiyatları konusunda piyasanın yarı fiyatına iş yapmamızdır. Birde buna Bağlıca Davulcu üstadımızın tecrübesi ve kaliteli işçiliği eklenince en fazla bizim tercih ediliyor olmamız bir çok kişi için kaçınılmaz bir sondur. Bağlıca Zurnacı üstadımızın düğün çalışmasını gören hiç kimse başka firmaya bakmadan bize rezervasyon oluşturacaktır.

Bağlıca Davul Zurna Bağlıca halkına özlediği, susadığı, uzun zamandır beklediği kaliteyi kendi alanında ulaştırmak için hizmet sınırlarını genişletmiş ve sadece bu bölgede hizmet veren uzman bir ekip kurmuştur. Amacımız Bağlıca da oturan sakinlerimize onları önemsediğimizi göstermek bu yolla gönüllerini alarak alanda tartışmasız en kusursuz firma olmak istememizdir.

Kısa zamanda yaptığımız broşür dağıtımları ile vatandaşlarımıza kendimizi tanıttık. Yaptığımız işleri anlatan A4 ebatı broşürlerimizde vatandaşlarımızın ihtiyaç duyabileceği her şeyi sıraladık. İnsertlerimiz kapı kapı gezen dağıtım personeli sayesinde çok büyük kitlelere ulaştı. Tam 200.000 adet broşür uzman dağıtım personeli ile Etimesgut ilçesi başta olmak üzere Bağlıca’nın her yerine ulaştı.

Fakat bu tanıtımı kendimize yeterli görmedik. Bölgenin her tarafını, her üst geçitini afişlerimiz ve brandalarımız ile donattık. Günlük 2 minibüs ile hoparlörden Bağlıca halkının emrinde olduğumuzu ilan ettik. Bölgenin yerel gazetelerine tam sayfa, haftalarca reklam verdik. Yine yerel radyo ve televizyonlara 15 saniyelik reklamlar vererek has hedef kitlemize ulaşmaya çalıştık.

Hemen hemen bütün büyük marketlerde stantlar kiralayıp ağızdan ağıza pazarlama stratejilerinin tümünü kullandık. Stant görevlilerini profesyonel animasyon ekibi ile oluşturarak maksimum derecede ilgi çekmeye çalıştık.

Bağlıca Davul Zurna Ekibi tam 250.000 tl ye mal olan bu reklam çalışmalarının hiçbirini de yeterli görmedi. Daha ulaşamadığımız, evinden nadiren çıkan, herhangi bir sebeple bulamadığımız kişiler belki internette bizim hizmet alanımız ile ilgili arama yapar diye bu web sitesini yayınlama ihtiyacı hissettik.

Web Sitemizi oluştururken Ülkenin en iyi web master, grafiker ve bilişimcileri ile çalıştık. Komple sisteme yaptığımız bütün reklam çalışmalarından hariç tam 30.000 tl yatırım yaptık. Ayrıca kendimize bir çok ulusal gazetenin sitesinde tanıtım yapacak ve adwords reklam vermemizi sağlayacak 30.000 tl bütçeyi de ekstradan sistemimizin kullanımı için açık.

Bağlıca Davul Zurna için, semt halkı işte bu denli değerli. Bağlıca Davul Zurna Kiralama vatandaşlarına verdiği değerin geri dönüşümünü kısa sürede almış Bağlıca Davul Zurna Ekibi pazartesi günü aldığı 100 rezerve ile kendine ait yeni bir rekora imza atmıştır. Bağlıca Davulcu zurnanın her havasına ayak uydurabilen deneyimli bir sanatçıdır. Bağlıca Zurnacı ise ilk gördüğünüzde üflediği zurna ile hem sizi güldürecek hemde ağlatacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?