0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BADEMLİK MAHALLE KONAĞI

07 Ocak 2020
40 kez görüntülendi
BADEMLİK MAHALLE KONAĞI

Bademlik Mahalle Konağı 23 Nisan mahallesinde bulunmakta olup, Aile sağlığı merkezi ile aynı binadadır. Bademlik Mahalle Konağı Adresi : Anavatan Caddesi, No: 141 Keçiören olarak geçmektedir. Bademlik Mahalle Konağı aynı zamanda bademlik kapalı pazar yerinin karşısındadır. Eğer bu mahalle konağında nişan, kına, kız isteme, mevlid, sünnet gibi bir organizasyon yapmayı düşünüyorsanız direkt olarak konağa gidip yetkililerden bilgi alabilirsiniz. 0312 380 80 69 nolu telefonları arayarakta konak hakkında merak ettiğiniz her şeyi görevlilerden öğrenebilirsiniz. Yada yazımızı son satıra kadar okuyup konak hakkında aradığınız her bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bademlik Mahalle Konağı ilçemizde yeni yapılmış bir mahalle konağıdır. Oldukça merkezi bir lokasyona kurulmuş olan konak bölge olarak hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Eğer bu konakta bir program yapmayı düşünüyorsanız misafirlerinizin adresi rahatlıkla bulabileceğinden emin olabilirsiniz. Şimdi bademlik mahalle konağı ile ilgili görselleri paylaşıyoruz.

 

BADEMLİK MAHALLE KONAĞI

Bademlik mahalle konağı 150 kişilik bir konaktır. Biz bu yazıyı oluşturduğumuz tarih itibari ile konakta ses sistemi, masa üstü örtüleri gibi hizmetler bulunmayıp bu hizmetlerin tamamını firmamızdan çok makul fiyatlarla temin edebilirsiniz. Mahalle konaklarının tamamı Keçiören Belediyesi tarafından kiralanmaktadır. Kiralamalar için hiç bir şekilde ücret talep edilmemektedir. Eğer sizin arzu ettiğiniz tarihte konak müsaitse sadece sözleşme imzalamak suretiyle kiralamalarınızı yapabilirsiniz.

Bademlik mahalle konağı diğer konaklara göre biraz daha büyüktür. Ayrıca oldukça detaylı inşaa edilmiş bir salondur. Bir çok konakta gelin odası bulunmazken bademlik mahalle konağında gelin odası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mutfak, wc, mescit vs. de vardır. Başkent Organizasyon her yıl bu mahalle konaklarının tamamında yüzlerce kere organizasyon yapmaktadır. Mahalle konaklarında gerçekleşecek her program için bizden kına organizasyonu, sünnet organizasyonu, söz ve nişan organizasyonu, doğum günü organizasyonu, kına tahtı kiralama, ses sistemi kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

BADEMLİK MAHALLE KONAĞI

Bademlik Mahalle Konağı ile ilgili bilgileri paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Keçiçren’de aynı amaç ile hizmet veren, tam 17 mahalle konağı bulunmaktadır. Bunlardan bir çoğu bademlik mahalle konağı ile aynı özellikleri taşırken bazıları 500 kişilik profesyonel salonlardan oluşmaktadır. Sitemiz üzerinde bu 17 belediye konağının da geniş bilgileri yer almaktadır. Ancak sizin merak ettiğiniz başka bir konu varsa lütfen bize yazmaktan çekinmeyin. Bademlik mahalle konağı görselleri yukarıda paylaşılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?