0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
26 Ağustos 2017
339 kez görüntülendi
AYRANCI DAVUL ZURNA

AYRANCI DAVUL ZURNA KİRALAMA

Ayrancı Davul Zurna her biri alanında uzman müzisyenlerin bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. Ayrancı Davul Zurna Kiralama esasen Çankaya Davul Zurna ekibine bağlı olarak çalışmaktadır. Ancak söz konusu bölgenin Çankaya’nın incisi olduğunu düşündüğümüz için Ayrancı Davul Zurna Ekibi olarak bölgeye özel bir ekip kurduk. Ayrancı Davulcu ve Ayrancı Zurnacı da yine sadece bölge sınırları içerisinde hizmet veren seçme müzisyenlerimizden dir.

Ayrancı Davul Zurna aylardır müşterilerimizin yoğun ısrarı ile gerçekleştirdiğimiz özgün bir projemizdir. Çankaya Ayrancı Davul Zurna firmamız bugüne dek binlerce düğüne, kınaya, gelin çıkartmaya katılmış program sahiplerinden her seferde tam not almıştır. En güzel adetlerimizden olan davul ve zurnayı en profesyonel şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Binlerce yıllık tarihimizin içinden kopup gelen adetlerimizin hakkını vererek işlerimizi icra ediyoruz.

Ayrancı Davul Zurna müşteri beklentilerinin özenle incelenerek oluşturulması ile kısa sürede bölgede nam salmış, her 3 programın 2 sine katılarak gerçekleşmesi mümkün olmayan bir başarıya imza atmıştır. Türkiye de rutin olarak gerçekleşen davul zurna ödül programlarına da yarışmacı olarak katılan ekibimiz farklı 17 yörede sergilediği performans ile yüzlerce rakibinin arasından sıyrılarak birinci olmuştur.

Yarışmanın jüri üyeliğini ülkenin en önemli üstatların yapması da kazandığımız başarıyı bizim açımızdan çok daha anlamlı olmasını sağlamıştır. Yine aynı ekibimiz bu yıl İtalya’da gerçekleşen Ülkelerin yöresel müzikleri yarışmasına Türkiye’de birinci olduğu için direkt kazanma hakkı elde etmiş, program esnasında 33 değişik ülkenin toplamda 177 yöresel müzikçileri ile yarışmış gösterdiği performans ile burada da oyların çoğunu hanesine yazdırarak Uluslar arası arena da ilk yöresel müzik ödülünü ülkemize kazandırmıştır.

Ardı ardına kazandığımız yarışma ve ödüller Ülke gündemini uzun süre meşgul etmiş, Ayrancı Davul Zurna Ekibi Türkiye’de bir çok ulusal kanala konuk olmuştur. Gazetelerde onlarca röportajı bulunan bu güzide ekip ile programlarınızı gerçekleştirdiğimizi bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Şimdi seçim sizin. İsterseniz ne olduğu belli olmayan, kendilerine müzisyen diyen, rahatsız edici tiplerle de anlaşmanızı yapabilirsiniz, dünyaca tanınan becerisi ve rakipsizliği hem ülkemizde hemde uluslar arası arena da tescillenmiş bir grup ile de anlaşabilirsiniz. İki ekibe de aynı ücreti ödeyeceğinizi de altını çizerek belirtmek isteriz.

Ayrancı Davul Zurna Ekibi şu ana kadar kazandığı başarılar ile yetinmeyip bu sene Asya Müzik Festivaline de yarışmacı olarak katılacaktır. Ayrancı Davul Zurna Ülkemizi temsil ettiği her ortamca sadece 1. olmak koşulu ile performansını sergileyecektir. Ayrancı Davul Zurna Kiralama hizmetlerini aksatmadan yapmayı plandığımız bu seyahat sadece 3 gün sürecektir. Ayrancı Davulcu bütün halkımızdan dualarını beklemekte, Ayrancı Zurnacı ise yarışmanın her ülke temsilcileri için adil geçmesini temenni etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?