0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ATAPARK AŞIK VEYSEL MAHALLE KONAĞI

07 Ocak 2020
34 kez görüntülendi
ATAPARK AŞIK VEYSEL MAHALLE KONAĞI

Atapark Aşık Veysel Mahalle Konağı ilçemizde en fazla tercih edilen mahalle konaklarından biridir. Atapark Aşık Veysel Mahalle Konağı nda bir program yapmak istiyorsanız Keçiören belediyesine ait web sitesi üzerinden konak için ön kayıt yaptırabilirsiniz. Atapark Aşık Veysel Konağı tamamen ücretsiz bir şekilde halkımızın kullanımına sunulmuştur. Bu konakta yapacağınız her program için firmamızdan organizasyon, kına tahtı kiralama, ses sistemi kiralama hizmeti talep edebilirsiniz. Bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla size yardımcı olacağız.

Mahalle konakları kına, nişan, sünnet, mevlid gibi organizasyonların en fazla yapıldıkları yerler olarak göze çarpar. Gerek bu konakların ücretsiz oluşu, gerekse hemen hemen her mahallede var oluşları insanların tercih etmesinde önemli bir sebeptir. Aşağıda Atapark Aşık Veysel Mahalle Konağı na ait görseller yer almaktadır.

ATAPARK AŞIK VEYSEL KONAĞI

Atapark Aşık Veysel Konağı 130 kişiliktir. Mekanın lavobası, mescidi, ikramlıklar için mutfağı vardır. Mekan kiralamaları konak içerisinde ki görevliler tarafından yapılmaktadır. Programınıza aylar olsa bile biran evvel kiralamanızı yapmanız faydanıza olacaktır. Özellikle yaz aylarının hafta sonlarının neredeyse her günü dolu olmaktadır.

Atapark Aşık Veysel Mahalle Konağı sözleşme imzalanarak kiralanmaktadır. Her konakta mevcut olan belediye kuralları bu konakta’da bulunmaktadır. Mahalle konaklarının tamamında volkan, konfeti vs. yakmak yasaktır. Konak için hiçbir tahsis ücreti ödenmez. Ancak temizlik ücreti bulunmaktadır.

ATAPARK MAHALLE KONAĞI

Atapark Mahalle Konağı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 0312 380 80 69 bu telefon numarasını arayabilirsiniz. Her ne kadar mahalle konaklarına belediye tarafından ses sistemi temin edileceği bilgilerini almış olsakta şu an için bu konaklar boş olarak kiraya verilmektedir. Başkent Organizasyon ses sitemi kiralama hizmetini konaklar için sadece 250 TL ye yapmaktadır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KEÇİÖREN ATAPARK AŞIK VEYSEL MAHALLE KONAĞI

Keçiören Atapark Aşık Veysel Mahalle Konağı ile ilgili merak ettiğiniz her şey için belediye resmi web sitesinden görevlilerle irtibata geçebilirsiniz. Atapark Aşık Veysel Mahalle Konağı 2020 yılında tamamen ücretsiz olarak halkımızın kullanımındadır. Atapark Mahalle Konağı aşık veysel parkı içerisinde yer almaktadır. Yukarı da konağın görselleri bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?