0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

AŞK TESTİ

20 Şubat 2018
1 kez görüntülendi
AŞK TESTİ

AŞK TESTİ

Aşk Testi Ölçer Ahh aşk! Kimi zaman insanı dipsiz bir kuyudaymış gibi hissettirir, kimi zaman dünyanın hakimiymiş gibi. Değerli ziyaretçi; Aşk Testi ünlü bir psikolog tarafından bilimsel açıdan ele alınarak sitemiz için özel hazırlandı. Aşk Testi Çöz mek isteyenlere yazımızı başından sonuna kadar okumalarını tavsiye ediyoruz. Aşk Testi İsimli ve Aşk Testi Gerçek kelimelerini google’den aratıp buraya eriştiyseniz doğru adrestesiniz. ask ölçme değerlendirmesinin bilimsel açıdan asla yanlış olmayacağını bir kez daha hatırlatırız. Dilerseniz Aşk Testi İndir sekmesinden test sorularını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Test sonuçları yazımızın sonunda yer almaktadır. Şimdi hazır olun. Başlıyoruz…

1:) GÖZLERİNE BAKTIĞINIZDA GÖZLERİNİ KAÇIRIYORSA

Gözler yalan söylemez sözü ne kadarda doğru değil mi? Yalan söylediğimizi ele veren ilk ve en net ele veren organlarımızdır gözler. Hele ki konu aşk olunca. Eğer karşınızda ki insan nadir bulunan profesyonel bir yalancı değilse kesinlikle yakalanacaktır. Birlikte olduğunuz insanın gözlerinin içine bakın. Hiç sesinizi çıkartmadan. Uzun uzun. Eğer bundan rahatsızlık duyduğunu belirtir bir tavır sergiler yada gözlerini kaçırırsa üzgünüz. Sevdiğiniz sizi sevmiyor demektir. İnanması güç olsa da yukarıda yazılanların bilimsel bir kanıtı vardır. Aşk Testi insan bilinç altını psikolojik olarak irdeleyen unsurlar göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

2:) SİZİNLE GELECEĞE YÖNELİK HAYAL KURMUYORSA

Eğer Aşk Testi Gerçek sonuçlar versin istiyorsanız kendinize dürüst olun. Yazımızın en altında puanlamanın nasıl yapılacağına dair bilgileri bulacaksınız. Gelelim ikinci işaretimize. Sevdiğiniz insana onunla evlenmek, çoluk çocuğa karışmak, tatile gitmek, düğün günü gibi hayallerinizi anlatın. Seven biri yüreğinin kıpırdamasına engel olamayıp hemen sizin hayallerinize ortak bir kaç şey söyleyecektir. Ama karşınızda ki insan konuyu değiştiriyor yada sessiz kalmayı tercih ediyorsa ciddi problem var demektir. Kısa zamanda gerekeni yapacağınızı ümit ediyoruz. Tabi her zaman bu işaret sevilmediğiniz anlamına gelmez. Mesela evlilikten korkan bir arkadaşınız varsa sevse bile bu tepkileri gösterebilir. Gelecek ile ilgili hayallerinizi anlatırken biraz karşınızda ki kişinin karakterine göre seçim yapmalısınız.

3:) SİZİN İÇİN FEDAKARLIK YAPMIYORSA

Aşk Testi Ölçer üçüncü konusu ile sizlerle. Şimdi burada yazılanlara içinizden pek çok kişi aynı ben yada aynı o diyecek. Canınızı yakmak istemeyiz ama gerçek bir aşk testine ihtiyacınız olduğu için buradasınız. O zaman bizde size dürüst olacağız.

Fedakarlık Allah’ın canlılara verdiği en kutsal duygulardan biridir. Yeri geldiğinde hayvanların bile birbiri için fedakarlık yaptığını görürüz. İnsan oğlu bu duyguyu çok cömert kullanmasa da herkesin hayatında uğurunda her şeyi yapabileceği bazı insanlar vardır.

Günümüz ilişkilerinde bir taraf sürekli baskınken bir taraf sürekli alttan alan konumdadır. Siz sevdiğiniz için her şeyi yapmaya hazırken o nedense sizin için çok basit isteklerinizi bile yerine getirirken zorlanır. Mesela işler yolunda gitmedi ve bir ayrılık oldu diyelim. İlk arayan daima siz olursunuz. Sosyal yaşantınızda sizin karşı cins ile arkadaşlık kurmanız yasak iken ona serbesttir. Sürekli üste çıkar. Hep suçludur ama özür dilese de davranışlarını tekrar eder. Canınızın nasıl yandığını görür ama bunu önemsemez. Sizce bunlar arkadaşınızın sizi sevmediğinin kanıtı değil mi?

4:) SÜREKLİ BİR MENFAAT VARSA

Yasal Uyarı! Bundan sonraki bölüm 18 yaşından küçükler için uygun değildir. Eğer kullanım kurallarına uymuyorsanız sitemizi derhal terk edin. KÜÇÜK BİR HATIRLATMA Sorununu çözemeyenler, psikoloğumuza danışmak isteyenler, yada içi rahatlaması için kahve falına baktırmak isteyenler iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler. Amacımız sadece size yardımcı olmaktır ve hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Menfaat nefisin bir sonucudur. Özellikle günümüzde neredeyse bütün ilişkiler çıkar üzerine kurulur. İlişkilerden kastımız sadece aşk ilişkileri değildir tabi ki. Çoğu zaman arkadaşlarımızı bile menfaatlerimiz doğrultusunda seçtiğimiz doğrudur. Ancak aşk ta menfaat varsa o ilişkinin yürümeyeceği aşikardır. Bir taraf sürekli sömürürken bir taraf ilişki sonunda aşkının bitmesine ayrı, kullanıldığına ayrı üzülür.

Mesela bir bayansınız. Erkek arkadaşınız sizinle sadece seks ihtiyacını gidermek için birlikte. Almak istediğini alana kadar gayet ısrarcı. Kural tanımaz. Ancak istediğini aldıktan sonra umursamaz ve fazla sakin. Hatta ihtiyacı yoksa çoğu zaman sizinle buluşmaz. Yada buluşmak mümkün değilse telefonda sadece bu konuları konuşur. Yani ortada ciddi bir sömürü vardır.

Birde konuyu erkekler için ele alalım. Mesela kız arkadaşınızın bitmek tükenmek bilmeyen istekleri ile karşı karşıyasınız. Ya kontörü biter, ya güzel bir yerde yemek yemek ister. Eğer maaşınıza daha çok varsa kolay kolay sizinle buluşmaz. Buluştuğunda da sizin yanınızda mutlaka bir vitrinde ki ürünü ne kadar beğendiğini anlatır. İster bay olsun ister bayan. Örnekleri kendinize göre çoğaltabilirsiniz. Tarafsız bir şekilde duygularınızı bir kenara bırakarak konuyu ele aldığınızda birlikte olduğunuz kişinin eğer çıkarları için sizinle olduğunu görürseniz derhal ondan kaçın.

5:) BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN YALANLAR

Bu bölümü hiç yorum katmadan psikoloğumuzdan alıyoruz.

Meslek hayatım boyunca yüzlerce hastam oldu. Başkaların kırdığı kalpleri onarmaya çalıştım. Kişilikleri enkaza dönmüş melek gibi insanlar tanıdım. Onların anlattıkları sayesinde toplumda ki asıl hasta olanları da tanıma fırsatım oldu. Hastalarımın bazı anlattığı şeyler hayatını ikili ilişkileri incelemek için adamış olan beni bile hayrete düşürdü. Öyle insanlar geldi ki ‘hocam beni sevdiğinden eminim ne zaman ayrılsak hüngür hüngür ağlardı’ dediler. Bu örneklerde konumuz olan kişi ısrarla ayrılmak istemezken yalan söylemekten vazgeçemiyordu. Hal böyle olunca taktir edersiniz ki yalan üzerine kurulu bir ilişki inşaa edilemezdi. Ben hastalarımın aksine sevdiğini kaybetmek pahasına yalan söyleyen birinin olamayacağını düşündüm hep.

6:) SEVİŞİRKEN YÜZÜNE BAKIN

Araştırmalar gösteriyor ki birbirini seven çiftler öpüşürken muhakkak gözlerini kapatır. Aşk Testi İsimli adlı testimizi ziyaret ederseniz bu konuda yayınlanan dünya geneli bir çok istatistliği görebilirsiniz. Öpüşmek duygu gerektiren bir durumdur. Eğer duygudan yoksun bir şekilde eylem gerçekleştiriliyorsa partnerinizin yüzü onu ele verecektir.

7:) ÖNEMSENDİĞİNİZİ HİSSEDİN

Birlikte olduğunuz kişiye onu nasıl görmek istediğinizi söyleyin. Bu bir kıyafet bile olabilir. Şu renk gömlek sana yakışır, yada bu renk saçına daha çok gider. Bunu yaparken sadece fikrinizi söyleyin. Asla ama asla ısrar etmeyin yada yap demeyin. Bir konu açın ve aklınızdan geçenleri anlatın. Sonra profesyonelce konuyu kapatın. Eğer partneriniz sizi gerçekten önemsiyorsa tavsiyenizi aklınızın bir köşesine yazacak ve en kısa sürede karşınıza o şekilde çıkacaktır.

Aşk Testi Çöz ekibinin size tavsiyesi önemsenmek konusunu irdelemenizdir. Eğer birinin gerçek aşkı olduysanız bütün insanlardan farklısınızdır onun için. Dolayısı ile herkese davrandığı gibi davranamaz size. Mesela herkese ‘balım’ diye hitap ediyorsa size de öyle hitap etmesinin hiçbir anlamı yok. Ne kadar farklı olduğunuzu anlamaya çalışın. Onun için ne kadar özel olduğunuzu farklı yollarla deneyin. Mesela çayı kaç şekerli içtiğinizi bilsin. Size ilginç gelebilir ama gerçekten seven biri sizin alışkanlıklarınıza yönelik hiçbir ayrıntıyı kaçırmaz. Her şeyi ona söylemenize gerek yok. Uygun zamanlarda size, alışkanlıklarınıza, kişiliğinize, beklentilerinize ne kadar önem verdiğini mutlaka gösterecektir.

8.) ONA AYKIRI BİR ŞEYİ YAPTIRA BİLİRMİSİNİZ

Karşınızda ki insan ister tam bir ağır ağbi olsun, ister öz güven patlaması yaşamış bir hanım efendi. Ona aykırı gelen bir şeyi siz istiyorsunuz diye yapar mı? Eğer cevabınız evet ise çok şanslısınız. Böyle insanlar pek fazla kalmadı. Tabii uygulayacağımız kıstas can alıcı yada çok radikal bir şey olmamalı. Fanatik Fenerbahçeli birine, Galatasaray forması giydirmeye çalışmayın mesela. Unutmayın amacımız karşımızda ki insanın ilkelerine, yada karakterine saygısızlık yapmak değil. Örneğin komedi filminden hoşlanan partnerinize gerilim filmine gitmeyi önerebilirsiniz. Hiç sevmese bile sizin için bunu yapar mı bir deneyin. Yada kebap yemekten hoşlanan birine canınızın o gün hamburger çektiğini söyleyin. Kendi tercihleri ile sizin istekleriniz arasında nasıl bir yol izleyeceğini yaşayarak görün.

9.) ÇEVRESİNE SİZİ NASIL LANSE EDİYOR

Yaptığımız Aşk Testi bize bireylerin gelip geçici olarak baktıkları ilişkilerde beraber oldukları kişileri çevresine anlatmadıklarını gösterdi. Arkadaşınız yolda birini görse sizi nasıl tanıştırır? Bunu anlamaya çalışın. Yada basit bir görüşmede ailesinden rahatlıkla bahsediyor mu? Peki eğer siz ailesi ile tanışmak istediğinizi söylerseniz buna ne der? Biz söyleyelim. Onun için gerçek bir aşksanız yakınlarına sizden bahsetmekten asla çekinmez. Hani bazı aileler vardır. Oldukça muhafazakar falan. Öyle ailelerde bile hayatınızda sizin olduğunuzu bir çok yakını bilir. Bundan emin olun.

10:) HAYATINI SİZİN İÇİN DEĞİŞTİRİYOR MU?

Ask Ölçme bir kaç kuralı sıralayıp böyle olursa olur demek değildir. İnsan bilinç altından bilimsel kanıtlar gerektirir. İşte size bir bilimsel kanıt daha. Söylenenler aksini iddia etse de bizi heyecanlandıran bir ilişkimiz başladıysa hayatımızın %90 bizim elimizde olmadan değişir. Çevremiz, arkadaşlarımız hatta kimi zaman işimiz bile. Aşk uyku, yemek gibi alışkanlıklarımızı bile değiştirir.

Tabi ki birine aşık olsak ta karşı cinsle arkadaşlıklarımızı sürdürebiliriz. Ama bu sadece sınırlı sayıda insan için geçerlidir. Eğer hayatımızda bir ilişkiye başladığımızda hiçbir şey değişmiyorsa biz aşık değiliz demektir. Aynı özveriyi aşık olduğumuz kişiden de bekleriz. Sonuçta onun her arkadaşını kabul etmek zorunda değiliz. Bazıları aykırıdır ve ilişkiyi yıpratacaktır. Birlikte olduğumuz kişiye onunla görüşme diyebiliriz. Bu durumda sizi dinleyip dediğinizi yapar mı? Tabi bizde abartılı isteklerden uzak duracağız.

SONUÇ

Değerli ziyaretçimiz. Yukarıda Aşk Testi klasmanında 10 altın kuralı sıraladık. Tekrar belirmek isteriz ki anlattıklarımız kendi yorumlarımız değil, uzmanlar tarafından bilimsel olarak hazırlanmış belirtilerdir. Eğer bu on kuraldan üçüne uymuyorsa birlikte olmadığınız kişi sizi asla sevmiyor demektir. Lütfen kendinize eziyet etmeyin. Eğer dördüne olumlu cevap verebiliyorsanız size bir süre mücadele etmenizi öneririz. Bu şartlar altında bile birlikteliğinizin %90 biteceğini özellikle söyleyerek. Eğer sonuçlar içinden yarı yarıya yani 5 varsa elinizde partnerinizin kafası bir hayli karışık. Kendisi bile size aşık olup olmadığını bilmiyor. Bir süre ilişkinizi mantıklı bir şekilde yürütmenizi tavsiye ederiz. Test sonuçlarımızdan 6 – 8 arası bir sonuç elde ettiyseniz merak etmeyin seviliyorsunuz. Sizde korkmadan bütün kalbiniz ile ona bağlanın. Test sonucu 8 – 10 arası bir skor verdiyse bu yazıyı okumayı bırakın ve hemen ona evlenme teklif etmeye gidin. Böyle aşık biri kolay bulunmaz.

Evet. Aşk Testi konumuzun sonuna geldik. Aşk Testi Ölçer umarız sizi mutlu edecek bir sonuç vermiştir. Aşk Testi Çöz linkimizi arkadaşlarınız ile paylaşıp onlarında testi çözmesine katkıda bulunun. Aşk Testi İsimli görebileceğiniz en Aşk Testi Gerçek tir. Ask Ölçme bilimsel niteliklere dayanır. Aşk Testi İndir  sekmesinden içeriği bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aşkla kalın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?