0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANKARA MÜKEMMEL BİR DAVUL ZURNA ŞÖLENİ

21 Aralık 2017
256 kez görüntülendi
ANKARA MÜKEMMEL BİR DAVUL ZURNA ŞÖLENİ

ANKARA MÜKEMMEL BİR DAVUL ZURNA ŞÖLENİ

Kış mevsimi olmasına rağmen davul zurna kiralama ile ilgili talepler hız kesmeden devam ediyor. Düğününü Aralık ve Ocak ayına erteleyen çiftlerimiz yine bütün rezervasyon kaydımızın dolmasına sebep oldu. Davul Zurna ya olan bu ilgi bizi ziyadesi ile memnun etmekte. Zira gittikçe bağlarımızı koparttığımız geçmişimizden günümüzde bile yok olmamak için direnen en mükemmel adetlerimizdendir Davul Zurna Kiralama. Talat Çankal’ın liderliğini üstlendiği müzisyen grubumuz Yaşamkent olarak bilinen bölgede kulakların pasını silen bir şölene daha imza attı.

Evet efendim. Bu hafta Yasin beyin organizasyonundaydık. Kendileri bir cemaate bağlı oldukça muhafazakar insanlardı. Bu nedenle islami bir evlilik olması açısından gelin hanımda, Yasin beyde düğün istememişlerdi. Mevlit şeklinde gerçekleşecek olan bir programla dünya evine girmek isteyen çiftimiz, yazın düğün yapıp aynı salonu ciddi bedeller ödeyerek kiralamaktansa, kışın yapıp yarı yarıya kar etmeyi amaçlamışlar. Nasılsa salonda Kur-an okunacaktı ve detaylı bir hazırlık gerekmezdi.

Bütün bu kargaşa rağmen Yasin bey davul zurna kiralamayı unutmamış ve eşine harika bir süpriz hazırlamıştı. O gün orada olacağımızdan gelin hanımın haberi yoktu. Düğün konvoyu kendisini almak üzere sokağın başında belirdiğinde davul zurna çoktan çalmaya başlamış, gelin hanımda dahil olmak üzere kız tarafının tamamı şaşkınlıklarını gizleyememişti. Bu görkemli konvoya ekibimiz renk katarken çalınan havalar herkesi kendinden geçirmeye yetti. Bizi aradığınız ilk an size nereli olduğunuzu boşuna sormuyoruz. Mümkün olduğunca başka bir istek almazsak memleketinizin havalarını çalarak size bir jest yapmayı amaç ediniyoruz.

Hangisini anlatsak? Mesela Cumartesi saat 2.00’de Batıkent Çakırlar sitesinde bir gelin alma programı gerçekleştireceğiz. Aynı akşam Zeynep Hanım’ın kına gecesinde sahne alacağız. Pazar günü açılışı Samet beylerle yapacağız. Öğlen ise iki farklı programa iki farklı ekip göndereceğiz. Ve bizim gibi büyük bir firmaysanız, sektörünüzün ihtiyaçlarının %90 sizin tarafınızdan sağlanıyorsa asla durmak yok. Muhakkak önümüzde ki bir kaç saat içerisinde belkide siz bu yazıyı okurken Pazar günü akşam için bir kayıt daha oluşturuyor olacağız. Davul Zurna Kiralama her daim emrinizde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?