0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANKARA EN İYİ DAVUL ZURNA EKİBİ

23 Ağustos 2017
264 kez görüntülendi
ANKARA EN İYİ DAVUL ZURNA EKİBİ

Ankara En İyi Davul Zurna Ekibi nin internette sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, meral ettiğiniz her şeyi rahatlıkla bulabilmeniz için hazırlamış olduğu portala hpş geldiniz. Ankara En İyi Davulcu olarak açtığımız bu konunun altında Ankara En İyi Davul Zurnacı nasıl olmalı buna değineceğiz. Ankara En İyi Davul Zurna Ekibi Tavsiyeleri mizi sizler için sıralıyoruz.

En İyi Davul Zurna Ekibi Kim? En İyi Zurnacı Nasıl Olur? Buyurun hep birlikte değerlendirelim. Taktir edersiniz ki bir ekibe en iyi denmesi için bazı kriterleri yerine getiriyor olması gerekir. Aşağıda ki alanda sizler için bu kriterler nelerdir derledik. Zaman ayırıp okumanızı rica ederiz.

En İyi Davul Zurna Ekibi Nasıl Olur

1. En İyi Davul Zurna Ekibi her şeyden önce randevusuna sadık kalır ve verilen adrese zamanında gelir.
2. Ankara En İyi Davul Zurna Müzisyenleri nin giyimi yöresel kıyafetli ve temiz olmalıdır. Alelade bir kıyafetle katılım gerçekleştiren ekip her şeyden önce görsel anlamda uyumsuz olacaktır.
3. Bir başka kriterde kullanılan enstrümanlara hakimiyet ve gerek sizin gerekse davetlilerin arzu ettiği her havanın ekip tarafından çalınmasıdır. Davul ve Zurna çok milliyetçi çalgılardır. Yöresel oyunların ve havaların önemide bu organizasyonlarda ortaya çıkmaktadır. Sizin beklentinize karşılık veremeyen bir ekip iyi olarak bile nitelendirilemez.
4. En İyi Davul Zurna Ekibi ne sizden nede davetlilerden rahatsız edici bir şekilde bahşiş toplayamaz. Daha doğrusu sadece bu konuda değil kısaca düğün sahibine ve misafirlere aykırı gelecek hiçbir davranışta bulunamaz.
5. Davul zurna ekibi anlayışlı olmalıdır. Telaşınızın farkında olmalıdır. Bu sebeple ortaya çıkan olumsuzlukları idare edebilmeli mesela program biraz gecikti diye, yada anlaşılan saatten daha fazla çalındı diye size sorun çıkartmamalıdır.

Yukarıda bahsi geçen her maddede firmamız sektörünün parmakla gösterilen lider markasıdır. Bizimle anlaştıysanız yukarıda ki hiçbir sorunla karşılaşmayacağınız organizasyon firmamızın garantisi altındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?