0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
23 Ağustos 2017
377 kez görüntülendi
ANKARA DAVULCU

ANKARA DAVULCU

Ankara Davulcu özel davul şov ve mükemmel ekibi ile salonlarınızda, sokaklarınızda harika bir atmosfer yaratmaktadır. Ankara Davulcu Fiyatları sizlere 4 mevsim yaz – kış demeden hizmet vererek sektörünün en uygun fiyatlarını sunmaktadır. Ankara Davulcu Telefon Numaraları sitemiz üzerinde yer almaktadır. Bize ulaşmak isteyen herkese bir telefon kadar yakınız. Ankara Davulcu Youtube videolarımızı izleyerek performanslarımız hakkında ilk izleniminizi edinebilirsiniz. Davulcunuz her düğüne mesleğine başladığı ilk günkü heyecanı ile çıkmakta buda bizi Ülkede ki bütün müzisyenlerden çok farkı bir yere koymaktadır.

Ankara Davulcu sürekli çalıştığı zurnacı ortağı ile programınıza katılım sağlar. Biz bu iş ortaklığına Davul Zurna Ekibi deriz. Çalgı işlerinde davul ve zurnanın, yani ekibin uyumu çok önemlidir. Öyle ekiplere denk gelmekteyiz ki davul anya nağmesi çalarken zurna konya demektedir. Ekibin kendi arasında ki uyumsuzluk sizi temin ederek söylüyoruz düğün davetlisini bile etkilemektedir. Uyumsuz bir ekip salonda ki heyecanı kıracak, kimse içinden gelerek oyuna ve halaya kalkmak istemeyecektir.

Bizim Ankara Davulcu öyle bir uyum içinde çalışmaktadır ki birbirleri ile işe gitme süreli en az 10 yıl olan kişiler davetlerinize iştirak etmektedir. Davulcumuz hiç oynamaz dediğiniz kişileri bile yerinden kaldıracak, kimse ekibimizin nağmelerine kayıtsız kalamayacaktır. Salona ilk girdikleri anda misafirleriniz yerlerinde duramayacak, etraflarına saçtıkları pozitif enerji ile misafirleriniz ile kendileri aralarında mükemmel bir bağ kurmayı başaracaklardır.

Firmamız bu güne dek sadece bireysel anlamda gerçekleştirilen törenlere değil, belediyelerin, derneklerin, federasyonların, resmi kuruluşların programlarına, kurumsal firmaların karşılama ve uğurlama törenlerine, üniversitelerin mezuniyet törenlerine, yabancı elçiliklerinin Türk gecesi tanıtımlarına katılım gerçekleştirmektedir. Bizi aradığınız da bu denli profesyonel, işini ciddiyetle yapan, konuya hakim, müşteri memnuniyeti doğrultusu ile çalışan kişilerle muhattap olacağınızı bir kez daha hatırlatırız.

Ankara Davulcu resmi web sayfamızda günlük yazımızın sonuna geldik. Ankara Davulcu fiyatı yukarı da anlatılan bütün sıra dışılık ve sektör öncüsü konumuna rağmen sizlere alanında en uygun fiyatı vermeyi amaç edinir. Bu şirket kalite standartlarımızın değişmez maddesindendir. Ankara Davulcu Telefon Numarası nı arayarak detaylı bilgi edinin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?