0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
17 Ekim 2017
317 kez görüntülendi
ANKARA DAVUL ZURNACI

ANKARA DAVUL ZURNACI

Ankara Davul Zurnacı kurulduktan kısa bir süre sonra branşı ile ilgili her yerde adını en iyiler listesinin birinci sırasına yazdırmıştır. Türkiye’de ilk defa uygulanan bir yöntem ile ‘ücret iade garantili’ çalışıyoruz. Evet yanlış duymadınız. Ankara Davul Zurnacı bizi çağırdığınız yerde eğer performansı beğenilmez ise sizden hiçbir ücret talep etmiyor. Firmamıza gelip misafir olduysanız ve bize kapora verdiyseniz ücretiniz koşulsuz şartsız son kuruşuna kadar sizlere ödüyor.

Ankara Davul Zurnacı Kiralama kendinden bu derece emin ve gerçekçidir. Amasız, lakinsiz, fakatsız söz verdiğimiz gibi bizi beğenmeyen organize sahipleri için bedava çalıyoruz. Hatta biri çıkarda memnun kalmadığını söylerse bunun sebebini bile sormuyor, büyük bir anlayış ile iade işlemini başlatıyoruz. Peki nasıl oluyor da kendimize bu kadar güveniyoruz?

BİZ NASIL ÇALIŞIYORUZ

Aslında vaatlerimizin nasıl yerine geldiğini anlamak için öncelikle nasıl çalıştığımız hususunda size biraz bilgi vermeliyiz. Buyurun bizim açımızdan olmazsa olmaz kabul ettiğimiz değerleri birlikte inceleyelim.

  • Şahsımızı diğerlerinden ayıran en büyük özellik müşterilerimiz ile karşılıklı güven doğrultusunda bağ kurmaktır. Bizimle görüşen herkes en ufak bir aksilik yaşamayacağını bilir.
  • Üzerimize aldığımız sorumluluğun hep bilincindeyiz. Rezervasyonunuzu bir an bile aklımızdan çıkartmıyor, sürekli hazırlıklar yapıyoruz.
  • Belki bizi düğününüze, belkide nişan yada kınanıza çağırıyorsunuz. Her ne olursa olsun yaşamınızın en değerli saatleri olduğunu biliyoruz. İnsan başına her iş gelir. Ancak bütün haklarınız bizimle güvendedir. Farzı misal büyük bir talihsizlik sonucu aynı gün cenazemiz çıktı. İşimizin sorumluluğu gereği biz cenazede olsak ta ekibin adresinize ulaşmasını sağlıyoruz. Bu kadar önemli bir mani varken dahi sizi yarı yolda bırakmıyoruz.
  • Değerli müşterimiz! Şirketimizde tüketici kanunlarına dayalı her hakkınız özenle korunmakta, koca bir ekip sizi mutlu edebilmek için sürekli uğraş vermektedir

İşte böyle… Ankara Davul Zurnacı yılların getirdiği alışkanlıkları değiştirmekte, branş alanlarını baştan yaratmakta ve bütün toplumun davul – zurna mesleğine bakış açısını kökten değiştirmektedir. Ankara Davul Zurnacı aldığı kararların tümü bireylerin menfaatinedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?