0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ALTINDAĞ DAVUL ZURNA

17 Eylül 2017
489 kez görüntülendi
ALTINDAĞ DAVUL ZURNA

ALTINDAĞ DAVUL ZURNA KİRALAMA

Altındağ Davul Zurna Kiralama uzman kadrosu ile sizlere en iyi deneyiminizi yaşatmak istemektedir. Altındağ Davul Zurna Ekibi yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren her biri alanında meşhur sanatçılardan oluşmaktadır. Altındağ Davulcu sosyal medyada bile milyonlarca takipçisi olan popilerliği yüksek bir kimsedir. Altındağ Zurnacı tizleri ile sizi büyüleyecek, kulaklarınızın pasını silecektir. Altındağ Davul Zurna diye herkesin bir birine sorduğu bu fevkalade grup törenlerinizi şenlendirmek için sizden davet beklemektedir. Altındağ Davul Zurna Kiralama Fiyatları ödemenizin peşin mi, yoksa taksitli mi olacağına göre değişiklik göstermektedir. Altındağ Davul Zurna Aranıyor diyen herkesi bizimle tanışmaya çay içmeye davet ediyoruz.

Altındağ Davul Zurna Kiralama Telefonları operatörlerle yaptığı özel anlaşma sayesinde karşı tarafa ücret yansıtmadan konuşma ücretini tarafımıza kesilmesini sağlamaktadır. Yinede içiniz rahat etmediği taktirde numaralarımıza çağrı bırakın biz sizi arayalım.

Altındağ Davulcu Zurnacı anlaşmanızı firmamız ile yaptıysanız ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak anlaşmalı bankalarımız ile %0 faiz ile kartınızdan yaptığınız ödemeyi dilediğiniz taksit sayısına bölebilirsiniz.

Altındağ Davul Ekibi harika davul oyunlar ile izleyenleri kendine hayran bırakacak. Ortamda ki en büyük ambiyansın ekibimiz olacağı konusunda size garanti veriyoruz. Birlikte günlerce gecelerce konuşulacak bir düğün gerçekleştireceğiz. Sizin düğününüzden sonra herkes kendi düğününün sizin gibi olmasını isteyecek. Bizimle anlaşmanızın sayısız iyi tarafı var. Yalnız tek bir kötü tarafı var. Düğünden sonra herkes Altındağ Davul Zurna Ekibi nin harika performansı için size teşekkür ederken numaralarımızı isteyenler için defalarca telefon cevaplamak zorunda kalacaksınız.

Size gösterdiğimiz değerin bir göstergesi olarak yapacağımız iş için tarafımızdan yazılı ve imzalı hizmet sözleşmesi size sunulur. Verdiğimiz imzalı sözleşme sizin haklarınızı korumak içindir ve sizden imza istenmez. Sözleşmede anlaşılan konu maddelere dökülür bu sayede sorumluluğumuz yasal takibe alınmış olur. Biz kendimize güveniyoruz imza veriyoruz. Sizde başka biri ile anlaşma yapmadan sözleşmenizi isteyin.

Altındağ Davul Zurna özverili çalışmaları arkadaşlarımız çalmaya başlar başlamaz herkes tarafından fark edilecektir. Kendini özel hissetmek isteyenler için adresimiz: Şenlik Mahallesi, Beyler Sokak 7/B Keçiören şeklindedir.

Altındağ Davul Zurna sizlere daha iyi hizmet verebilmek için görüşmeleri kayıt altında tutar. Altındağ Davulcu verdiğiniz tarihte adresinize ulaşır. Altındağ Davul Zurna Kiralama ile ilgili profesyonellerle çalışın. Altındağ Davul Zurna Ekibi her ihtiyacınızı karşılar. Altındağ Zurnacı başka hiç bir yerde bulamayacağınız uzman kişidir. Altındağ Davul Zurna Kiralama Fiyatları için tarafınıza yardımcı olunur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?