0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

AKDENİZ YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

23 Ağustos 2017
280 kez görüntülendi
AKDENİZ YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

AKDENİZ YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

Akdeniz Yöresi Davul Zurna yöneticilerinin sizler için hazırlamış olduğu sayfaya hoş geldiniz. Akdeniz Yöresi Davul Zurna Ekibi ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz bu çalışmamızda, Akdeniz Yöresi Davul Zurna Kiralama hizmetleri ile ilgilide detayları açıklamaya çalışacağız. Akdeniz Yöresi Davulcu, Akdeniz Yöresi Zurnacı personellerinin performanslarına da yer vereceğiz. Akdeniz Yöresi Davul Zurna Kiralama Fiyatları sitemiz içerisinde yer alan fiyat politikaları bölümümüzden rahatlıkla görünebilir.

Ankara Akdeniz Yöresi Davul Zurna arayanların adresi olan portalımız sizler için her anlamda mükemmel kolaylıklar sunuyor. Biz düğün yapan, kına yapan, nişan yapan çiftlerimizin ve ailelerinin yaşadığı sıkıntılara yakından tanık oluyoruz. Mekan tutmadan, alışverişe kadar, kuaföründen, ikramlıklara kadar çok yıpratıcı bir süreçten geçtiğinizin farkındayız.

Ortalama bir hesapla bir erkek tarafına eşyalar ve düğün dahil maliyet hesaplaması yaptığımızda bugünün şartlarında en az 40.000 ila 100.000 arasında bir harcama karşımıza çıkıyor. Kız tarafı içinse 10.000 – 25.000 arasında bir bedel ödenerek bir düğün gerçekleştirilebiliyor. Yani bize gelene kadar çiftler çok büyük paralar ödeyerek kendi çabaları ile ev yapmaya çalışıyor.

Harcanan para göz önüne alındığında ülke şartlarında bu paraların borcunu ödemek yıllar sürüyor. İşin en acı tarafı da maalesef herkes tarafından evlenen çiftlerimizin sömürülmesi. Kuaför kapı kapatıyor, garsonlar bahşiş alma yarışına girişiyor. Normalde yarı fiyatına pazarlarda satılan mallar, düğün alışverişinde 2 katı fiyatına çiftlere verilmeye çalışılıyor. Bu imkansızlıklar içerisinde çiftimiz bir düğünün olmazsa olmazı davul zurna için de mecburen arayışa girişiyor.

Rakiplerimiz bozulacak belki ama arkadaşlar davul zurna kiralama konusunda çalışmayı düşündüğünüz ajans eğer bizsek sakın merak etmeyin. Gerekirse biz işinizi bedavaya bile çalarız. Ne çileler çektiğinizin farkındayız. Maalesef Ankara küçük bir salonun bile artık fiyatı 10.000 tl den aşağı değil. Başkaları gibi sizin durumunuzdan yararlanmaya kalkamayacağımıza yemin ediyoruz.

Akdeniz Yöresi Davul Zurna olarak daha bizi ilk aradığında gelin hanım için ayrı, damat bey için ayrı ikramda bulunuyoruz. Akdeniz Yöresi Davul Zurna Ekibi aldığı her işten başarı ile ayrılır. Akdeniz Yöresi Davul Zurna Kiralama bu yaz sonuna kadar indirimle sizlerle buluşuyor. Akdeniz Yöresi Davul Zurna Kiralama Fiyatı siz ne derseniz o. Akdeniz Yöresi Davulcu, Akdeniz Yöresi Zurnacı ile katılım gerçekleştiriyoruz. Ankara Akdeniz Yöresi Davul Zurna arayanların buluşma merkeziyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?